Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
ΤΥΠΟΚΥΚΛΑΔΙΚΗ
ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΩΝ ΝΑΞΟΥ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Ε.ΠΣ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ 03 & 04 -12-2016, 01/12/2016 13:47
 ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΦΙΛΑΘΛΟ ΚΟΙΝΟ ΤΩΝ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 03 & 04-12-2016 ΘΑ ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΘΕΙ ΩΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ, ΑΦΟΥ ΕΝΗΜΕΡΩΘΟΥΜΕ  ΠΡΩΤΑ, ΕΑΝ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ Η ΟΧΙ Η ΑΠΕΡΓΙΑ ΤΗΣ Π.Ν.Ο. ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 04-12-2016.... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Ε.Δ./Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ, 01/12/2016 10:55
 Η επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Κυκλάδων διοργανώνει σχολή διαιτησίας στα νησιά Σύρο-Νάξο-Σαντορίνη. Αιτήσεις θα γίνονται δεκτές από 5 Νοεμβρίου μέχρι 5 Δεκεμβρίου 2016. Υπεύθυνος της σχολής διαιτησίας ορίζεται ο Κος Σουλτάνης τηλ.: 693 6556296 - 693 6691567   Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι νέοι διαιτητές ηλικίας 16-35 ετών κα... περισσότερα...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ, 28/11/2016 15:00
 Το Δ.Σ. της Ε.Π.Σ. Κυκλάδων ευχαριστεί την Επιτροπή Αθλητισμού του Δήμου Σύρου – Ερμούπολης για την άριστη συνεργασία και την άμεση ανταπόκριση στο αίτημα μας, λόγω ξαφνικής νεροποντής, για την παραχώρηση των αθλητικών εγκαταστάσεων του γηπέδου ¶νω Σύρου στις 27-11-2016, σε αγώνα προπόνησης προεπιλογής-προετοιμασίας των πο... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

ΚΥΠΕΛΛΟ
(3η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο03/12/1618:00Αναβλήθηκε
2.Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή04/12/1614:30Αναβλήθηκε
3.Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή04/12/1614:30ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι.0-1
4.Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΚυριακή04/12/1615:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.0-3
Γ ΕΘΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. Ι. ΖΥΡΙΝΗΣΣάββατο03/12/1615:000-0
K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΤΗΝΟΥΣάββατο03/12/1615:00Αναβλήθηκε
7.Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή04/12/1614:30Αναβλήθηκε
K-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο03/12/1615:30ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.5-2
9.Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο03/12/1618:00Αναβλήθηκε
K-14 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή04/12/1611:00Αναβλήθηκε
K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο03/12/1616:000-3 α.α.
Κ-18 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠαρασκευή02/12/1617:00Αναβλήθηκε

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο10/12/1611:00
2.ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο10/12/1619:00
3.Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο10/12/1620:30
4.Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή11/12/1614:30
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή11/12/1612:30
6.Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή11/12/1615:00
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή11/12/1615:00
8.Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή11/12/1615:30
K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή11/12/1614:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.