HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EKO
EIKONA
WINDOOR
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
AVANCE CAR RENTAL
HAUSBRANDT
BIOCLEAN
MOLTEN
SEAJETS
ZANTE FERRIES
MINOAN LINES
FAST FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ, 09/5/2022 15:00
              Η Ε.Π.Σ. Κυκλάδων και τα Σωματεία-μέλη της, συγχαίρουν θερμά την Κυκλαδίτισα αθλήτρια Αγγελική Γκούφα και το σωματείο του Λεοντικού Κηφισιάς για την άνοδο στην Α’ Εθνική Κατηγορία Γυναικών ποδοσφαίρου καθώς επίσης και τα σωματεία που αγωνίσθηκε ΑΟ ΠΕΡΣΕΑ ΣΥΡΟΥ και ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ και της εύχον... περισσότερα...
ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΔΣ ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6/5/2022, 03/5/2022 18:14
     O Πρόεδρος  συγκαλεί τα μέλη του Δ.Σ της Ε.Π.Σ.Κ. σε συνεδρίαση (για όσους δεν μπορούν, τηλεφωνικά ή με τηλεδιάσκεψη), η οποία θα πραγματοποιηθεί στη Σύρο την Παρασκευή  6-5-2022 και ώρα 15.00 στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Κυκλάδων.     Τα θέματα που θα συζητηθούν είναι τα παρακάτω:   1._ ΕΓΚΡΙΣΗ ΠΡΑΚΤΙΚΩΝ   2._ ΑΛΛΗΛΟΓΡΑΦΙΑ   3._ ΑΓΩ... περισσότερα...

epskykfb

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΕΠΣ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ ΛΕΣΒΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΔευτέρα16/05/2217:00ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)0-1
K-18 SEAJETS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο14/05/2219:45ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ.5-5
K-16 BIOCLEAN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο14/05/2217:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.1-6
4.Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή15/05/2215:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.2-0
K-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1 - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή15/05/2213:00ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.5-0
K-14 MOLTEN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο14/05/2216:30ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.0-5
7.Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή15/05/2211:00ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.3-2

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-17 2021-2022 - Β ΦΑΣΗ
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ - (ΝΙΚΗΤΗΣ ΕΠΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ )ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ Κυριακή22/05/2218:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΕΠΣ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή22/05/2217:00
K-16 BIOCLEAN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο21/05/2217:00
4.Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή22/05/2213:00
K-16 BIOCLEAN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΣάββατο21/05/2215:00
6.Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή29/05/2212:00
K-16 BIOCLEAN - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο21/05/2215:00
K-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1 - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή22/05/2215:00
9.ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΔευτέρα23/05/2216:15
10.ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 2ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤρίτη24/05/2216:15
K-14 MOLTEN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο21/05/2213:00
12.Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή29/05/2214:00
13.Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή05/06/2221:15
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΤετάρτη25/05/2220:00
15.Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή05/06/2219:45

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.