Τελευταίες Ανακοινώσεις
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ FINAL-FOUR K-12 «NIKE» , 22/4/2024 11:28
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ FINAL-FOUR K-12 «NIKE» ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/04/2024 – ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΕΡΜ/ΛΗΣ-ΕΠΣΚ Α’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑ... περισσότερα...
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ FINAL-FOUR K-12 «NIKE» ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/04/2024 – ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΕΡΜ/ΛΗΣ-ΕΠΣΚ Α’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑ... περισσότερα...
ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΑ ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΣΤΗ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ, 14/4/2024 11:15
Προς Συμμετέχοντα σωματεία Α Κατηγορίας BLUE STAR FERRIES στη Β’ Φάση του Πρωταθλήματος. ____________________________ ... περισσότερα...
Προς Συμμετέχοντα σωματεία Α Κατηγορίας BLUE STAR FERRIES στη Β’ Φάση του Πρωταθλήματος. ____________________________ ... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ - ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΛΗΡΩΣΕΩΝ FINAL-FOUR ΥΠΟΔΟΜΩΝ, 03/4/2024 08:10
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Την Πέμπτη 4 Απριλίου και ώρα 13:00 στα γραφεία της ΕΠΣ Κυκλάδ... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Την Πέμπτη 4 Απριλίου και ώρα 13:00 στα γραφεία της ΕΠΣ Κυκλάδ... περισσότερα...
Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (33η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Πέμπτη | 25/04/24 | 11:00 | 4-0 | |
Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
2. | Α.Ε. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 27/04/24 | 19:45 | ΔΑΝΙΗΛ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ. | |
Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
3. | A.E. MYKONOY - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΚΟΡΦΟΥ | Σάββατο | 27/04/24 | 13:00 | ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ Ε. | |
8η αγωνιστική | |||||||
4. | Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 27/04/24 | 16:00 | ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΔΑΝΙΗΛ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι. | |
Κ-14 HAUSBRAND - ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ ΔΕΥΤΕΡΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΟ FINAL-FOUR (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
5. | Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Σάββατο | 27/04/24 | 11:00 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. | |
Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
6. | Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ | Σάββατο | 27/04/24 | 09:45 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. | |
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-12 ΝΙΚΕ ΣΤΗ ΣΥΡΟ (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
7. | Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ (Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Παρασκευή | 26/04/24 | 17:00 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η. | 0-0 (πεν: 1-3) |
8. | ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 (Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ) | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Παρασκευή | 26/04/24 | 19:30 | ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η. | 0-2 |
2η φάση | |||||||
9. | ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. | |
10. | ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ (ΤΕΛΙΚΟΣ) | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 27/04/24 | 19:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (34η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 13:30 | ||
2. | Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - A.E. MYKONOY | ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 16:00 | ||
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN (3η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
3. | Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Πέμπτη | 02/05/24 | 15:00 | ||
4η φάση | |||||||
4. | (ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΟ ΠΑΡΟΥ - ΑΣ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ) - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ (ΤΕΛΙΚΟΣ) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Τετάρτη | 22/05/24 | 15:00 | ||
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
5. | ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ | Κυριακή | 12/05/24 | 11:30 | ||
Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
6. | Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 15:00 | ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. | |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΕΠΣ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
7. | ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΧΙΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 11:00 | ||
2η αγωνιστική | |||||||
8. | Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Κυριακή | 19/05/24 | 14:00 | ||
Κ-16 WINDOOR - ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ 2ου Α ΟΜΙΛΟΥ & 3ου Β ΟΜΙΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΟ FINAL-FOUR (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 09:15 | ΔΑΝΙΗΛ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ. | |
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-16 WINDOOR ΣΤΗ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
10. | Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ (Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Παρασκευή | 24/05/24 | 16:00 | ||
11. | (ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ ΜΠΑΡΑΖ ΜΕΤΑΞΥ 2ου Α ΟΜΙΛΟΥ & 3ου Β ΟΜΙΛΟΥ) - A.E. MYKONOY (Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Παρασκευή | 24/05/24 | 18:30 | ||
2η φάση | |||||||
12. | ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ - ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 25/05/24 | 16:00 | ||
13. | ΝΙΚΗΤΗΣ Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ (ΤΕΛΙΚΟΣ) | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 25/05/24 | 19:00 | ||
Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
14. | ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ | Κυριακή | 12/05/24 | 13:30 | ||
6η αγωνιστική | |||||||
15. | ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ | Κυριακή | 19/05/24 | 11:30 | ||
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-14 HAUSBRANDT ΣΤΗ ΝΑΞΟ (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
16. | ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ (Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Παρασκευή | 17/05/24 | 17:00 | ||
17. | (1ος ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΜΠΑΡΑΖ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΔΕΥΤΕΡΩΝ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ ΟΜΙΛΩΝ) - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 (Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Παρασκευή | 17/05/24 | 19:00 | ||
2η φάση | |||||||
18. | ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ - ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Σάββατο | 18/05/24 | 17:00 | ||
19. | ΝΙΚΗΤΗΣ Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ (ΤΕΛΙΚΟΣ) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Σάββατο | 18/05/24 | 19:00 | ||
Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
20. | ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ | Κυριακή | 12/05/24 | 15:30 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.