ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ INSURANCE BROKERS
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
WINDOOR
FAST FERRIES
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
MOLTEN
HELLENIC SEAWAYS
KALOE
EIKONA
AVANCE RENT A CAR
EKO
ΤΥΠΟΚΥΚΛΑΔΙΚΗ
BLUE STAR FERRIES
ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΩΝ ΝΑΞΟΥ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 10 από 113 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΣΥΡΟΣ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει:
Έδρα: Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ, Α.Ο. ΠΑΓΟΥ , Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002, ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ, ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΑΟ ΠΑΡΟΥ, ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ
Δεύτερη έδρα: Α.Ο. ΣΥΡΟΥ, ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΣΥΡΟΥ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 1ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΣάββατο01/12/1814:000-1
2.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 1ος ΟΜΙΛΟΣΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.Σάββατο01/12/1816:451-4
3.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥΚυριακή02/12/1812:450-3
4.ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΟ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥΤρίτη04/12/1816:451-2
5.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.Τετάρτη05/12/1816:156-1
6.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ Σάββατο08/12/1815:000-3
7.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΣάββατο08/12/1817:003-0
8.ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κ-14 MOLTEN - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ (K-14)Σάββατο08/12/1818:308-0
9.ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ (ΑΝΔΡΩΝ)Σάββατο08/12/1820:303-2
10.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ Κυριακή09/12/1815:001-0
11.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-18 Ε.Κ.Ο. 1ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΤρίτη11/12/1817:001-2
12.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΤετάρτη12/12/1816:451-7
13.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 1ος ΟΜΙΛΟΣΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΠαρασκευή14/12/1817:000-2
14.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002Κυριακή16/12/1815:006-0
15.ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΠΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-14Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ - Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥΠαρασκευή04/01/1914:00
16.ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΠΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-16Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ - Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥΠαρασκευή04/01/1916:00
17.ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΠΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-14Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ - Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥΚυριακή06/01/1911:00
18.ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΠΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-16Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ - Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥΚυριακή06/01/1913:00
19.ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΠΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-14Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ - Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥΔευτέρα07/01/1913:00
20.ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΠΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-16Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ - Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥΔευτέρα07/01/1915:00
21.ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΠΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-14Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ - Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥΤετάρτη09/01/1911:00
22.ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΠΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-16Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ - Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥΤετάρτη09/01/1913:00
23.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. ΠΑΓΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΤετάρτη09/01/1916:30