HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
EIKONA
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EKO
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
MOLTEN
BIOCLEAN
AVANCE CAR RENTAL
HAUSBRANDT
WINDOOR
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
SEAJETS
FAST FERRIES
ZANTE FERRIES
MINOAN LINES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ, 03/5/2024 13:10
ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ                  O Πρόεδρος το Δ.Σ. της Ε.Π.Σ. Κυκλάδων και τα Σωματεί... περισσότερα...
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ FINAL-FOUR K-12 «NIKE» , 22/4/2024 11:28
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  FINAL-FOUR K-12 «NIKE»    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  26/04/2024 – ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΕΡΜ/ΛΗΣ-ΕΠΣΚ   Α’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ  ΑΠΟ ΕΛΛΑ... περισσότερα...

epskykfb

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΕΠΣ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή19/05/2411:000-1
Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο18/05/2414:00ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Α., ΒΑΙΛΑ Λ.2-4
3.Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο18/05/2414:45ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.2-3
5η αγωνιστική
4.Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο18/05/2416:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.0-6
7η αγωνιστική
5.Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή19/05/2409:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ.3-2
9η αγωνιστική
6.Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - A.E. MYKONOYΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή19/05/2411:00ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Α., ΒΑΙΛΑ Λ.0-0
5η αγωνιστική
7.Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή19/05/2420:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.3-0
Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΚυριακή19/05/2411:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Κ., ΜΑΝΩΛΗΚΑ Μ.1-4
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-14 HAUSBRANDT ΣΤΗ ΝΑΞΟ
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο18/05/2418:00ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.2-2 (πεν: 3-1)
10.Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 (ΤΕΛΙΚΟΣ)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο18/05/2420:00ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.0-3

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΕΠΣ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή02/06/2417:00
7η αγωνιστική
2.Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΣάββατο08/06/2417:00
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN
(4η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ (ΤΕΛΙΚΟΣ)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή26/05/2416:00
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΚυριακή26/05/2411:30
Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο25/05/2413:00
8η αγωνιστική
6.A.E. MYKONOY - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥΚυριακή26/05/2416:00
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-16 WINDOOR ΣΤΗ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOY (Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)ΤΗΝΟΥΠέμπτη23/05/2416:00
8.Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ (Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΠαρασκευή24/05/2418:00
Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΚυριακή26/05/2413:30
Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΚυριακή26/05/2415:30

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.