HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EIKONA
EKO
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
AVANCE CAR RENTAL
WINDOOR
BIOCLEAN
HAUSBRANDT
MOLTEN
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
SEAJETS
ZANTE FERRIES
FAST FERRIES
MINOAN LINES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΣΤΗΝ SUPER LEAGUE 2, 17/11/2022 23:15
 Ο κ. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΡΙΣΤΗΚΕ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ SUPER LEAGUE 2 ΠΑΟ ΡΟΥΦ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑ (19-11-2022).   Ο ... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΗ Δ.Σ ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ, 10/11/2022 14:17
 ΠΡΟΣ  Όλα τα σωματεία της δύναμης μας  στις έδρες τους  ______________          Κύριε –α Πρόεδρε    Το Δ.... περισσότερα...
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ - ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ, 10/11/2022 08:41
             Η φετινή προετοιμασία των Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Κυκλάδων ξεκίνησε φέτος από το φιλόξ... περισσότερα...
ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΔΣ ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 10/11/2022, 08/11/2022 17:11
     Ο Πρόεδρος συγκαλεί τα μέλη του ΔΣ της ΕΠΣΚ σε συνεδρίαση (για όσους δεν μπορούν, τηλεφ... περισσότερα...

epskykfb

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 2022-2023
(4η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-14 - ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-14 ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο26/11/2219:00
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 3oς ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο26/11/2219:00ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΠΕΓΙΟΣ Γ.
Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη23/11/2216:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η.7-0
Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο26/11/2215:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΤΗΝΟΥΠέμπτη24/11/2217:005-0
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο26/11/2214:00ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.5-0
Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο26/11/2215:30ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.3-1
6η αγωνιστική
8.ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο26/11/2217:30ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.3-3
Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 1 - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝΣάββατο26/11/2211:00ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.0-3
3η αγωνιστική
10.Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο26/11/2211:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.2-3
1η αγωνιστική
11.Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 2 - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝΣάββατο26/11/2212:30ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.0-5

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.A.E. MYKONOY - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣΚΟΡΦΟΥΚυριακή27/11/2215:00
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή27/11/2210:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., VAN AAKEN Φ., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ.
3.Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή27/11/2214:45ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
7η αγωνιστική
4.Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο03/12/2217:00
5.Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο03/12/2218:30
8η αγωνιστική
6.Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Α.Ε. ΠΑΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο10/12/2217:00
7.Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο10/12/2218:30
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 1oς ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΤΗΝΟΥΚυριακή27/11/2212:30ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.
9.ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ ΒΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΚυριακή27/11/2215:30ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.
7η αγωνιστική
10.Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΤΗΝΟΥΣάββατο03/12/2212:45
11.ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο03/12/2216:45
8η αγωνιστική
12.Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ ΒΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή09/12/2216:45
13.Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΤΗΝΟΥΣάββατο10/12/2212:30
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 2oς ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΣάββατο03/12/2215:00
9η αγωνιστική
15.ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΚυριακή11/12/2218:30
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 3oς ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή04/12/2209:30
9η αγωνιστική
17.Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΤετάρτη07/12/2215:00
Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOYΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤρίτη29/11/2216:45
19.ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη07/12/2216:45ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.5-1
4η αγωνιστική
20.ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο10/12/2216:30
21.A.E. MYKONOY - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥΚυριακή11/12/2215:00
Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή27/11/2211:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
4η αγωνιστική
23.Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή11/12/2214:45
7η αγωνιστική
24.Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή11/12/2215:00
Κ-16 HAUSBRANDT -3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή11/12/2212:00
4η αγωνιστική
26.Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΤετάρτη14/12/2216:00
27.Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΤετάρτη14/12/2216:00
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη30/11/2216:45
29.ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή02/12/2216:45
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή04/12/2214:45
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή27/11/2214:30ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., VAN AAKEN Φ.
32.Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο03/12/2215:00
33.Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο03/12/2220:00
Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1ΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή27/11/2214:00ΔΡΟΣΟΣ Γ.
6η αγωνιστική
35.Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2ΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή27/11/2215:30ΔΡΟΣΟΣ Γ.
36.Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο10/12/2216:45
7η αγωνιστική
37.Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο10/12/2220:30
4η αγωνιστική
38.Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή11/12/2209:30
9η αγωνιστική
39.Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή11/12/2210:30
40.Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή11/12/2212:30
Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
41.ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 1ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝΚυριακή27/11/2211:00ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.
6η αγωνιστική
42.ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 2ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝΚυριακή27/11/2212:30ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.
1η αγωνιστική
43.Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΤρίτη06/12/2215:00
5η αγωνιστική
44.ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο10/12/2214:30
7η αγωνιστική
45.Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 2 - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 1ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝΚυριακή11/12/2215:00
Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
46.Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή27/11/2209:30ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι.
47.Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή04/12/2214:30
4η αγωνιστική
48.Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥPLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣΣάββατο10/12/2216:30
8η αγωνιστική
49.Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή11/12/2212:00
4η αγωνιστική
50.Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή11/12/2213:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.