FAST FERRIES
ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ INSURANCE BROKERS
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
WINDOOR
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
MOLTEN
KALOE
AVANCE RENT A CAR
HELLENIC SEAWAYS
EIKONA
EKO
ΤΥΠΟΚΥΚΛΑΔΙΚΗ
BLUE STAR FERRIES
ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΩΝ ΝΑΞΟΥ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2010-2011
Α' Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥ0-3 α.α.
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο02/10/1016:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.1-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή03/10/1011:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.3-2
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή03/10/1013:30ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.2-1
Ρεπό: Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο09/10/1016:30ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΣΚΑΜΑΓΚΑΣ Ε., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.1-2
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο09/10/1018:00ΜΑΛΑΜΟΥΚΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ Ν.0-0
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή10/10/1013:15VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑΣ Μ.6-2
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή10/10/1016:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν.1-2
Ρεπό: Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥ0-3 α.α.
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο16/10/1015:30ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.2-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή17/10/1011:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.2-1
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή17/10/1016:00ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.1-0
Ρεπό: ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥ0-3 α.α.
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο23/10/1016:00ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Α., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν.2-0
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή24/10/1016:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε.1-2
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή24/10/1016:00ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.1-1
Ρεπό: ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο30/10/1013:00ΜΑΛΑΜΟΥΚΑΣ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΣΥΜΙΓΔΑΛΑΣ Α.2-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή31/10/1014:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.5-0
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή31/10/1014:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Α., ΨΑΡΡΑΣ Μ.6-0
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΡΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥ0-3 α.α.
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο20/11/1016:45ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΣΥΜΙΓΔΑΛΑΣ Α.0-3
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή21/11/1000:00ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.0-0
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή21/11/1012:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν.1-4
Ρεπό: Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ3-0 α.α.
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή05/12/1010:15ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.1-1
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΚυριακή05/12/1012:003-1
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο08/01/1115:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.3-2
Ρεπό: Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥ0-3 α.α.
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο18/12/1012:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ.2-2
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο18/12/1015:15ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.1-0
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο18/12/1020:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ.0-2
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ3-0 α.α.
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο15/01/1114:00ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Α., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α.3-1
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο15/01/1114:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.0-1
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο15/01/1115:30ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΔΡΟΣΟΣ Γ.0-2
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο22/01/1112:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.2-1
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο22/01/1117:00ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν.4-2
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή23/01/1115:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.1-2
Ρεπό: Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο29/01/1115:00ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν.3-0
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο29/01/1116:15ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν.0-4
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο29/01/1118:30ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.5-0
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή30/01/1115:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.0-3
Ρεπό: Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ3-0 α.α.
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή13/02/1109:15ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε.3-4
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΚυριακή13/02/1113:30ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΑΛΑΜΟΥΚΑΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.0-4
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή13/02/1115:30ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.3-1
Ρεπό: ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ3-0 α.α.
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο19/02/1115:30ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε.2-0
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή20/02/1115:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.1-1
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο26/02/1116:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ.1-3
Ρεπό: ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ0-3 α.α.
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΣάββατο12/03/1110:30ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.1-0
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή13/03/1109:15ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.0-4
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή13/03/1112:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.1-3
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΡΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ3-0 α.α.
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο19/03/1112:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν.4-1
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο19/03/1115:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε.1-0
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή20/03/1115:00ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.8-1
Ρεπό: Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ0-3
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΣάββατο26/03/1110:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.3-1
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο26/03/1114:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Α., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε.2-7
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή27/03/1111:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.1-2
Ρεπό: Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ3-0 α.α.
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΠαρασκευή01/04/1121:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν.2-0
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΚυριακή03/04/1111:303-0
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή10/04/1114:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.3-0
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ0-3 α.α.
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο09/04/1115:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.3-1
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο16/04/1116:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.3-1
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή17/04/1114:00ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.2-0
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ