Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
BLUE STAR FERRIES
ΤΥΠΟΚΥΚΛΑΔΙΚΗ
ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΩΝ ΝΑΞΟΥ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΣάββατο01/10/1614:45ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΚΟΥΚΑ Α.1-1
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή02/10/1611:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΙΛΑΣ Γ.0-2
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή02/10/1612:15ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.0-3
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΚυριακή02/10/1619:15ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.2-4
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΡΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή09/10/1610:30ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι.2-1
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή09/10/1611:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.1-3
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή09/10/1615:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΑ Α.3-0
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΚυριακή09/10/1615:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.3-0
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο15/10/1615:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι.1-0
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο15/10/1616:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α.1-2
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο15/10/1619:30ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.1-0
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή16/10/1614:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΑ Α.5-0
Ρεπό: ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο22/10/1619:30ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.0-1
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή23/10/1611:45ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ Γ.0-1
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή23/10/1614:30ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α.3-2
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΑΝΩ ΣΥΡΟΥΚυριακή23/10/1615:00ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΨΑΡΡΑ Ι.3-2
Ρεπό: Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο29/10/1617:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ.3-0
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο29/10/1620:00ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ.2-0
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή30/10/1615:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΑ Α.2-0
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή30/10/1615:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι.3-2
Ρεπό: Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο05/11/1617:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΨΑΡΡΑ Ι.3-1
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο05/11/1617:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.3-1
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή06/11/1612:00ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α.1-3
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή06/11/1615:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ Γ.3-1
Ρεπό: Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο12/11/1617:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.2-0
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή13/11/1610:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι.0-0
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή13/11/1613:30ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.2-0
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή13/11/1614:30ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΨΑΡΡΑ Ι.2-3
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΓΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο19/11/1617:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.1-3
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο19/11/1617:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι.2-0
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο19/11/1620:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ.1-2
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή20/11/1615:00ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΑ Α.1-0
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο26/11/1617:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.1-2
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή27/11/1610:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι.0-3
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή27/11/1615:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.3-1
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή27/11/1620:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.1-0
Ρεπό: Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο17/12/1619:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.3-0
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο17/12/1620:30ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.2-0
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή18/12/1614:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΚΟΥΚΑ Α.3-1
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή15/01/1712:30ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι.1-3
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΡΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο21/01/1717:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.0-1
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο21/01/1718:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι.4-0
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή22/01/1711:30ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΨΑΡΡΑ Ι.2-1
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή22/01/1713:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.2-4
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο28/01/1715:30ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.5-0
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή29/01/1710:00ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., VAN AAKEN Φ.0-2
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή29/01/1712:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.0-1
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή29/01/1715:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.0-0
Ρεπό: ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο04/02/1717:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.3-1
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο04/02/1719:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ.3-1
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο04/02/1719:00ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., VAN AAKEN Φ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.4-0
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή05/02/1714:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΨΑΡΡΑ Ι., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.1-1
Ρεπό: Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΣάββατο18/02/1711:15ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α.2-0
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο18/02/1718:30ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.0-0
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή19/02/1713:30ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.0-2
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή19/02/1715:00VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ.0-1
Ρεπό: Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή05/03/1715:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΑ Α.1-1
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΚυριακή05/03/1718:45ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.6-1
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥΤετάρτη15/03/1717:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ.1-1
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο08/04/1710:30ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.3-1
Ρεπό: Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο04/03/1718:00ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.1-0
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή12/03/1715:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ Γ.1-1
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή12/03/1719:15ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.1-0
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο18/03/1718:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.0-1
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΓΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο18/03/1711:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.1-2
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΣάββατο25/03/1716:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΑ Α.0-0
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο25/03/1718:003-0 α.α.
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή26/03/1712:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., VAN AAKEN Φ.2-1
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο01/04/1717:00ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΚΟΥΚΑ Α.2-2
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο01/04/1718:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.3-2
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή09/04/1715:00VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.1-0
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή09/04/1715:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ Γ.2-1
Ρεπό: Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ