Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
BLUE STAR FERRIES
ΤΥΠΟΚΥΚΛΑΔΙΚΗ
ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΩΝ ΝΑΞΟΥ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Γ ΕΘΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ1-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ0-2
Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ - ΙΑΛΥΣΟΣ2-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ1-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ0-0
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ1-0
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ0-1
Ρεπό: ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ3-2
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ2-0
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ2-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ1-2
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ2-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή18/09/1615:004-2
Ρεπό: Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ1-0
Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ - ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ0-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ2-2
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ1-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ3-0
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ1-1
ΙΩΝΙΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή25/09/1614:001-1
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ0-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ1-2
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ1-2
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ2-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ1-2
ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο01/10/1616:002-1
Ρεπό: ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ3-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ2-1
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ2-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ2-1
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ2-4
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ2-0
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ2-2
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ0-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ2-1
Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ0-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ0-3
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ2-2
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜ.ΣΤ.ΖΩΓΡΑΦΟΥΚυριακή23/10/1614:000-0
Ρεπό: ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ1-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ2-1
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ2-2
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ1-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ0-1
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ0-2
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή30/10/1615:003-0
Ρεπό: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ3-4
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ1-3
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ1-2
Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ1-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΙΑΛΥΣΟΣ1-0
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή06/11/1615:001-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ1-1
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ5-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ0-0
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ2-2
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ1-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΤετάρτη23/11/1612:000-0
Ρεπό: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ0-3
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ1-1
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ4-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ0-1
Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ0-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ0-0
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή27/11/1615:001-1
Ρεπό: ΑΣ ΡΟΔΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΙΩΝΙΚΟΣ0-0
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ1-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ2-3
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ3-4
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ2-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ4-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. Ι. ΖΥΡΙΝΗΣΣάββατο03/12/1615:000-0
Ρεπό: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ2-0
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ2-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ1-1
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ0-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ2-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή11/12/1615:002-2
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΙΑΛΥΣΟΣ0-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ2-1
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ1-2
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ3-3
Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ1-2
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚυριακή18/12/1615:000-1
Ρεπό: ΙΩΝΙΚΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ1-0
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ4-3
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ4-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ1-0
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή08/01/1711:300-2
Ρεπό: ΙΑΛΥΣΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ0-0
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ1-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ1-0
Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ4-1
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ1-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΡΟΔΟΥΚυριακή15/01/1715:000-0
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
Ρεπό: ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
Ρεπό: Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
Ρεπό: ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Ρεπό: ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ
Ρεπό: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ
Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
Ρεπό: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
Ρεπό: ΑΣ ΡΟΔΟΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
Ρεπό: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
Ρεπό: ΙΩΝΙΚΟΣ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
Ρεπό: ΙΑΛΥΣΟΣ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΙΩΝΙΚΟΣ - Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ