Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
ΤΥΠΟΚΥΚΛΑΔΙΚΗ
BLUE STAR FERRIES
ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΩΝ ΝΑΞΟΥ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ

<< K-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή27/11/1619:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.0-2
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο03/12/1616:000-3 α.α.
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο01/04/1715:00ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.6-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο28/01/1716:30ΒΑΙΛΑΣ Γ.2-6
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή29/01/1710:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή19/02/1709:30ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.2-1
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΡΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή29/01/1713:00ΒΑΙΛΑΣ Γ.0-5
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή12/02/1709:30ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.0-4
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο04/03/1717:00ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.7-0
Ρεπό: Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο18/02/1719:30ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.6-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο25/03/1717:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.1-6
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο22/04/1717:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.0-3
Ρεπό: Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο04/03/1716:30ΡΟΥΣΣΟΥ Ι.1-3
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο11/03/1713:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.3-5
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή09/04/1713:00ΡΟΥΣΣΟΥ Ι.3-2
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή12/03/1713:30ΨΑΡΡΑ Ι.9-0
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο01/04/1719:30ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.2-1
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή30/04/1709:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.
Ρεπό: Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο08/04/1719:00ΡΟΥΣΣΟΥ Ι.4-3
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή09/04/1713:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΤετάρτη19/04/1718:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.0-3
Ρεπό: ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο18/03/1715:30ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.1-1
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή19/03/1712:45ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.3-11
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή26/03/1716:00ΡΟΥΣΣΟΥ Ι.12-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο11/03/1718:30ΨΑΡΡΑ Ι.7-0
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο08/04/1717:00ΡΟΥΣΣΟΥ Ι.1-2
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή30/04/1718:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΡΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή05/03/1712:00ΡΟΥΣΣΟΥ Ι.0-1
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή02/04/1710:00ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή30/04/1711:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.
Ρεπό: Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή05/02/1712:30ΒΑΙΛΑΣ Γ.0-1
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο08/04/1714:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.1-1
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο29/04/1718:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.4-4
Ρεπό: Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή02/04/1709:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.1-3
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο22/04/1718:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.7-0
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο29/04/1720:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο04/02/1717:00VAN AAKEN Φ.1-2
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή09/04/1710:30ΡΟΥΣΣΟΥ Ι.2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο22/04/1711:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.0-7
Ρεπό: Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο11/02/1713:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.3-0 α.α.
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο11/02/1719:30, ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ.3-5
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή12/02/1719:30ΨΑΡΡΑ Ι.2-5
Ρεπό: ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ