AVANCE CAR RENTAL
WINDOOR
BLUE STAR FERRIES
SEAJETS
HAUSBRANDT
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
VEGGA SPORT
NUGA BEST
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
BIOCLEAN
MOLTEN
FAST FERRIES
EIKONA
HELLENIC SEAWAYS
EKO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Γ ΕΘΝΙΚΗ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ0-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ3-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ1-2
ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ3-0
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ0-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ0-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ4-1
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ0-1
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ2-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΙΑΓΟΡΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΚυριακή08/10/1716:002-1
Ρεπό: ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ1-0
ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ0-0
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ1-1
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ1-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΠΑΤΩΝΚυριακή15/10/1716:002-1
Ρεπό: ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ1-0
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ3-0
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή22/10/1712:002-0
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ1-0
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ1-1
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ1-2
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ0-0
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚυριακή05/11/1715:000-0
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ0-2
ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ0-3
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ2-2
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή12/11/1715:002-2
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ2-0
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ3-1
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ1-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ1-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ1-0
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ2-1
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ - ΧΑΛΚΙΔΑ1-2
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ2-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ2-0
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή03/12/1713:300-0
Ρεπό: ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΧΑΛΚΙΔΑ1-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ3-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ0-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή10/12/1713:301-2
Ρεπό: ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ0-3
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ1-0
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ1-1
ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ0-1
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή17/12/1715:001-1
Ρεπό: ΧΑΛΚΙΔΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ3-2
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ2-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ1-1
ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ1-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή07/01/1813:302-0
Ρεπό: ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ0-1
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ1-2
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ2-1
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ1-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔ.Α.Κ. ΛΕΡΝΑΣΚυριακή14/01/1815:000-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ1-1
ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ1-2
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ2-1
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ0-0
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή21/01/1813:001-0
Ρεπό: ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ2-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ2-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ1-1
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ1-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή04/02/1812:300-0
Ρεπό: ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ4-0
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ0-0
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ2-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΙΔΑ4-0
ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή11/02/1815:001-4
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ0-2
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ0-0
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο17/02/1812:002-1
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ2-0
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ - ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ4-1
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ2-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ1-0
ΧΑΛΚΙΔΑ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή25/02/1815:002-1
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ1-0
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ2-0
ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ0-2
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ4-1
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ5-1
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ0-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ0-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή11/03/1815:001-2
Ρεπό: ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ2-0
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ1-0
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ1-1
ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ0-2
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή18/03/1815:000-0
Ρεπό: ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ4-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ2-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ2-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο24/03/1815:002-0
Ρεπό: ΧΑΛΚΙΔΑ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ1-0
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ2-1
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ2-0
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ - ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ3-0
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή01/04/1816:001-3
Ρεπό: ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ