MOLTEN
NUGA BEST
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
BLUE STAR FERRIES
BIOCLEAN
AVANCE CAR RENTAL
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
SEAJETS
FAST FERRIES
WINDOOR
HAUSBRANDT
EIKONA
HELLENIC SEAWAYS
EKO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 3ος ΟΜΙΛΟΣ

<< ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-14 MOLTEN >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΠαρασκευή28/09/1815:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.8-0
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή04/11/1812:00ΝΑΚΚΑΣ Ν.5-1
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο06/10/1819:00ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-9
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή14/10/1810:00VAN AAKEN Φ.1-6
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο20/10/1817:00ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.1-4
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή16/12/1812:00ΝΑΚΚΑΣ Ν.15-0
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή21/10/1812:00VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-5
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο01/12/1818:30VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.2-1
Ρεπό: Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο17/11/1815:00ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.2-8
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο19/01/1917:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι.12-0
Ρεπό: Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή04/11/1812:30ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.0-7
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο02/02/1919:00ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Α., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.4-4
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο03/11/1817:00ΤΣΑΦΟΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν.7-0
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο15/12/1817:00ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Α., ΝΑΚΚΑΣ Ν.9-0
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή02/12/1810:00ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.0-11
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή03/02/1910:00ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.19-1
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή21/10/1812:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.2-1
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή20/01/1913:30ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.8-3
Ρεπό: Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο09/03/1917:00VAN AAKEN Φ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.21-0
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο09/03/1917:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ.0-5
Ρεπό: Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ