ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ INSURANCE BROKERS
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
SEAJETS
MOLTEN
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
BLUE STAR FERRIES
WINDOOR
FAST FERRIES
EKO
KALOE
HELLENIC SEAWAYS
AVANCE RENT A CAR
EIKONA
ΤΥΠΟΚΥΚΛΑΔΙΚΗ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 3ος ΟΜΙΛΟΣ

<< ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΠαρασκευή28/09/1815:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.8-0
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή04/11/1812:00ΝΑΚΚΑΣ Ν.5-1
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο06/10/1819:00ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-9
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή14/10/1810:00VAN AAKEN Φ.1-6
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο20/10/1817:00ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.1-4
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή16/12/1812:00ΝΑΚΚΑΣ Ν.15-0
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή21/10/1812:00VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-5
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο01/12/1818:30VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.2-1
Ρεπό: Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο17/11/1815:00ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.2-8
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο19/01/1917:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι.12-0
Ρεπό: Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή04/11/1812:30ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.0-7
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο02/02/1919:00
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο03/11/1817:00ΤΣΑΦΟΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν.7-0
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο15/12/1817:00ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Α., ΝΑΚΚΑΣ Ν.9-0
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή02/12/1810:00ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.0-11
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή03/02/1910:00
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή21/10/1812:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.2-1
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή20/01/1913:30ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.8-3
Ρεπό: Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο02/03/1917:00
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή03/03/1917:00
Ρεπό: Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ