BIOCLEAN
FAST FERRIES
AVANCE CAR RENTAL
SEAJETS
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
NUGA BEST
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
BLUE STAR FERRIES
WINDOOR
MOLTEN
HAUSBRANDT
VEGGA SPORT
EIKONA
HELLENIC SEAWAYS
EKO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ HAUSBRANDT


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΣάββατο28/09/1914:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.2-4
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο28/09/1918:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν.3-1
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή29/09/1915:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.1-4
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή29/09/1917:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.0-2
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΤρίτη08/10/1919:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-7


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο05/10/1918:00ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΝΑΚΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)2-1 παρ.
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο05/10/1918:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)1-1 (πεν: 2-0)
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή06/10/1911:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)1-0
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή06/10/1914:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.2-1
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη23/10/1914:30ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν.6-2
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΣάββατο16/11/1912:15ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.2-0
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΤετάρτη04/12/1915:00
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΤετάρτη18/12/1915:00


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή08/12/1909:30
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΚυριακή08/12/1912:00
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - (ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΣ ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΟ ΠΑΡΟΥ)ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο21/12/1917:00
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - (ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ)ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΤετάρτη08/01/2016:00