BLUE STAR FERRIES
HELLENIC SEAWAYS
EIKONA
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EKO
AVANCE CAR RENTAL
WINDOOR
MOLTEN
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
HAUSBRANDT
BIOCLEAN
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
SEAJETS
FAST FERRIES
MINOAN LINES
ZANTE FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ-14 MOLTEN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Κ-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Κ-14 MOLTEN - 3ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ.Π.Μ. ΙΕΡΑΞ 1960ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο28/09/1912:303-0 α.α.
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΣάββατο28/09/1917:00ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-4
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή29/09/1914:45ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.4-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Π.Μ. ΙΕΡΑΞ 1960 - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 20020-3 α.α.
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή08/11/1917:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΔΡΟΣΟΣ Γ.2-3
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο18/01/2016:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ.1-5


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Π.Μ. ΙΕΡΑΞ 1960 - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ0-3 α.α.
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο09/11/1919:00ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.1-1
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή17/11/1915:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.4-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Σ.Π.Μ. ΙΕΡΑΞ 19603-0 α.α.
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο12/10/1920:00ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.4-0
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή09/02/2018:30ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.2-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Π.Μ. ΙΕΡΑΞ 1960 - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ0-3 α.α.
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο12/10/1919:30ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.0-5
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή08/12/1914:45ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.4-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Π.Μ. ΙΕΡΑΞ 1960 - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ0-3 α.α.
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή15/12/1918:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.2-1
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΣάββατο25/01/2008:00ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.4-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Α.Σ.Π.Μ. ΙΕΡΑΞ 19603-0 α.α.
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΔευτέρα10/02/2015:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι.6-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ.Π.Μ. ΙΕΡΑΞ 19603-0 α.α.
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή01/03/2009:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.7-2
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΔευτέρα02/03/2013:00ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.2-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Π.Μ. ΙΕΡΑΞ 1960 - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ0-3 α.α.
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή15/03/2012:00Αναβλήθηκε


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Σ.Π.Μ. ΙΕΡΑΞ 19603-0 α.α.
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ