WINDOOR
BIOCLEAN
AVANCE CAR RENTAL
BLUE STAR FERRIES
FAST FERRIES
SEAJETS
NUGA BEST
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
VEGGA SPORT
HAUSBRANDT
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
MOLTEN
HELLENIC SEAWAYS
EIKONA
EKO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ1-1
Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ0-1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ1-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΔΗΜ. ΧΩΡΑΦΑΚυριακή22/09/1911:001-0
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή22/09/1911:001-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή22/09/1913:300-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ2-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ0-1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ1-2
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή29/09/1915:001-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ (Σ. ΓΙΑΛΑΜΠ.)Κυριακή29/09/1916:00 (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)1-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣΚυριακή29/09/1916:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.0-1
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή29/09/1916:000-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ4-0
Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ0-1
Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ0-3
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ2-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή06/10/1913:301-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή06/10/1916:00ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Μ.1-1
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή06/10/1918:002-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ2-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ2-1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ1-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή13/10/1911:002-0
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή13/10/1911:00 (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή13/10/1916:001-2
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή13/10/1916:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ3-2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 2-0
Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ1-1
Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ1-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή20/10/1912:001-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΔΗΜ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή20/10/1912:303-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜ. ΧΩΡΑΦΑΚυριακή20/10/1916:000-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ2-1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ0-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ3-0
Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ0-2
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή27/10/1911:001-1
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή27/10/1915:001-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 2-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ1-3
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ1-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΔΗΜ. ΓΗΠ. Ι. ΖΥΡΙΝΗΣΚυριακή03/11/1911:301-0
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή03/11/1912:000-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή03/11/1915:001-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή03/11/1915:00ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.2-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ2-1
Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ1-1
Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ2-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ1-1
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΑΚΡΑΤΗΤΟΥΚυριακή10/11/1911:300-0
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή10/11/1915:001-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ0-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ1-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ0-0
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο16/11/1911:000-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ Σάββατο16/11/1915:00ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-1
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή17/11/1914:30 (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)2-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣΚυριακή17/11/1915:001-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή24/11/1911:00
Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΔΗΜ.ΣΤ.ΖΩΓΡΑΦΟΥΚυριακή24/11/1913:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΑΠ. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣΚυριακή24/11/1915:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ
Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ