HAUSBRANDT
MOLTEN
WINDOOR
VEGGA SPORT
FAST FERRIES
NUGA BEST
BIOCLEAN
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
SEAJETS
BLUE STAR FERRIES
AVANCE CAR RENTAL
HELLENIC SEAWAYS
EIKONA
EKO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ-16 BIOCLEAN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Κ-16 BIOCLEAN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Κ-16 BIOCLEAN - 3ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΠαρασκευή04/10/1922:00, ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ.4-1
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο05/10/1919:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.5-1
Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή06/10/1916:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.0-9


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο19/10/1916:15ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ.2-6
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή20/10/1915:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.3-2
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή20/10/1915:00ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι.5-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο02/11/1915:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ.8-0
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή03/11/1912:00ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., VAN AAKEN Φ.0-5
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή10/11/1914:45ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΤΕΡΖΑΚΗΣ Μ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο16/11/1914:00ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.1-3
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο23/11/1915:00
Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο30/11/1915:30


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή01/12/1912:00
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή01/12/1920:00
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή08/12/1914:45


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ
Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ
Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ