BLUE STAR FERRIES
HELLENIC SEAWAYS
EKO
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EIKONA
WINDOOR
HAUSBRANDT
AVANCE CAR RENTAL
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
MOLTEN
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
BIOCLEAN
SEAJETS
ZANTE FERRIES
MINOAN LINES
FAST FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 1oς ΟΜΙΛΟΣ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 2oς ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΣάββατο22/10/2213:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.0-0
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη26/10/2216:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.1-2
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ ΒΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή30/10/2213:30ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.3-0
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΠαρασκευή04/11/2214:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.0-3
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΓΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη02/11/2216:30ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.0-0
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή13/11/2214:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.1-1
Ρεπό: ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΤΗΝΟΥΚυριακή13/11/2212:30ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.6-0
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη16/11/2219:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.0-3
Ρεπό: Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο19/11/2215:15ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.1-0
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ ΒΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤρίτη22/11/2216:45ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-0
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΤΗΝΟΥΚυριακή27/11/2212:30ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ ΒΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΚυριακή27/11/2215:30ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΤΗΝΟΥΣάββατο03/12/2212:45
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο03/12/2216:45
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΓΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ ΒΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή09/12/2216:45
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΤΗΝΟΥΣάββατο10/12/2212:30
Ρεπό: ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ
Ρεπό: Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΓΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ
Ρεπό: ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.
Ρεπό: Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ