HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
EIKONA
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EKO
BIOCLEAN
WINDOOR
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
MOLTEN
AVANCE CAR RENTAL
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
HAUSBRANDT
SEAJETS
MINOAN LINES
FAST FERRIES
ZANTE FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ0-0
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ2-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ0-2
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ1-2
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ 1-2
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ1-1
A.E. MYKONOY - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥΚυριακή13/11/2215:000-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ3-1
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ3-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ1-1
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ0-1
Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ2-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ1-1
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΣΤ. ΠΥΡΓΟΥΚυριακή20/11/2211:001-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ
A.E. MYKONOY - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣΚΟΡΦΟΥΚυριακή27/11/2215:00


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ
Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
A.E. MYKONOY - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - A.E. MYKONOY
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ
Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
A.E. MYKONOY - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - A.E. MYKONOY
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
A.E. MYKONOY - ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - A.E. MYKONOY
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.E. MYKONOY - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - A.E. MYKONOY
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - A.E. MYKONOY
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ
A.E. MYKONOY - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - A.E. MYKONOY
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ
A.E. MYKONOY - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ
Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - A.E. MYKONOY
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - A.E. MYKONOY


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
A.E. MYKONOY - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - A.E. MYKONOY
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
A.E. MYKONOY - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ - A.E. MYKONOY
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ
A.E. MYKONOY - Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - A.E. MYKONOY
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.E. MYKONOY - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ
A.E. MYKONOY - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - A.E. MYKONOY
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ