BLUE STAR FERRIES
HELLENIC SEAWAYS
EKO
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EIKONA
WINDOOR
HAUSBRANDT
MOLTEN
BIOCLEAN
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
AVANCE CAR RENTAL
SEAJETS
MINOAN LINES
FAST FERRIES
ZANTE FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ0-3
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ2-0
Α.Σ. ΡΟΔΟΣ - Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ4-1
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ2-1
Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ0-1
Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ4-0
Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ2-0
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή08/09/2316:301-0
A.E. MYKONOY - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚΟΡΦΟΥΤετάρτη04/10/2311:003-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ2-1
Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ2-1
Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ1-0
Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Σ. ΡΟΔΟΣ1-1
Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ0-2
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ0-0
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ1-0
Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΣΤ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΚυριακή17/09/2312:451-0
Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΒΑΡΗΣΚυριακή17/09/2313:002-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ0-2
Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ2-2
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ3-0
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ0-0
Α.Σ. ΡΟΔΟΣ - Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ4-0
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ3-0
Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ1-1
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή22/09/2316:301-2
A.E. MYKONOY - Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΚΟΡΦΟΥΚυριακή24/09/2315:303-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ - Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ1-1
Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ0-3
Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ3-1
Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ1-2
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ1-3
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Σ. ΡΟΔΟΣ0-3
Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ2-1
Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣΚυριακή01/10/2312:451-2
Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΚυριακή01/10/2313:001-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ - Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ2-0
Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ - Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ1-0
Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ2-0
Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ0-2
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ3-2
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ2-1
Α.Σ. ΡΟΔΟΣ - Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ1-1
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο07/10/2312:454-1
A.E. MYKONOY - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΚΟΡΦΟΥΣάββατο07/10/2316:002-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ3-0
Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ1-1
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ0-1
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ0-1
Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ - Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ1-2
Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ4-0
Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ3-2
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Σ. ΡΟΔΟΣ2-3
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOYΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο14/10/2316:00 (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ5-1
Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ0-0
Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ1-3
Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ - Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ1-0
Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ2-3
Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ4-2
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ3-0
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή22/10/2311:302-0
A.E. MYKONOY - Α.Σ. ΡΟΔΟΣΚΟΡΦΟΥΚυριακή22/10/2315:000-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ3-2
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ0-1
Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ - Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ1-1
Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ2-0
Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ1-2
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ0-1
Α.Σ. ΡΟΔΟΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ0-0
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - A.E. MYKONOYΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή29/10/2311:300-0
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή29/10/2312:301-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ1-1
Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ1-1
Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ1-1
Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ0-0
Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ0-0
Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΡΟΔΟΣ1-0
Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ2-1
Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔ.Α.Κ. ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή05/11/2313:001-0
A.E. MYKONOY - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΚΟΡΦΟΥΤρίτη07/11/2311:001-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ2-3
Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ1-0
Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ1-0
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ1-2
Α.Σ. ΡΟΔΟΣ - Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ3-1
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ1-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ3-2
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή12/11/2312:304-0
Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή12/11/2314:300-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ - Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ3-1
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ0-1
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ0-1
Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Α.Σ. ΡΟΔΟΣ0-1
Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ0-0
Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ2-0
Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ - Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ1-1
Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΑΙΤ/ΝΙΑΣΚυριακή19/11/2311:000-4
A.E. MYKONOY - Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΚΟΡΦΟΥΤρίτη21/11/2310:302-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ2-0
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ2-2
Α.Σ. ΡΟΔΟΣ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ1-1
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ3-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ0-1
Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ2-0
Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ0-3
Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ - A.E. MYKONOYΔ.Α.Κ. ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή26/11/2313:002-2
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΔευτέρα27/11/2313:00 (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)2-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ2-0
Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ - Α.Σ. ΡΟΔΟΣ0-0
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ1-2
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ1-0
Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ0-2
Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ1-0
Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ0-1
Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΑΒΥΘΟΥ ΑΧΑΙΑΣΚυριακή03/12/2312:002-1
A.E. MYKONOY - Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥΚΟΡΦΟΥΔευτέρα04/12/2313:301-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΡΟΔΟΣ - Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ4-0
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ1-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ0-1
Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ1-0
Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ3-1
Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ - Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ2-0
Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ - Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ1-0
Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - A.E. MYKONOYΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣΚυριακή10/12/2310:452-0
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΙΟΥΚυριακή10/12/2315:001-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ0-0
Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ2-4
Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ0-1
Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ - Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ1-0
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ0-3
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ1-1
Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ1-1
A.E. MYKONOY - Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή17/12/2314:001-1
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΡΟΔΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή17/12/2315:001-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΡΟΔΟΣ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ0-0
Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ2-0
Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ0-1
Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ - Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ1-0
Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ - Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ1-0
Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ1-1
Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ1-3
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΒΑΡΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣΤετάρτη20/12/2310:300-2
Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΣΤ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΑΙΤ/ΝΙΑΣΤετάρτη20/12/2311:001-3


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΡΟΔΟΣ - Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ0-1
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ2-2
Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ2-2
Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ2-1
Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ - Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ2-2
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ4-1
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ0-1
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή07/01/2415:004-1
A.E. MYKONOY - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣΚΟΡΦΟΥΔευτέρα08/01/2411:000-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ5-0
Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ0-3
Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ - Α.Σ. ΡΟΔΟΣ1-1
Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ4-1
Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ6-0
Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ1-4
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ3-0
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - A.E. MYKONOYΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Κυριακή14/01/2411:000-1
Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥΚυριακή14/01/2413:300-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ2-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ0-0
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ0-0
Α.Σ. ΡΟΔΟΣ - Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ3-1
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ2-1
Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ1-0
Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ3-1
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο20/01/2413:301-1
A.E. MYKONOY - Γ.Σ. ΜΑΡΚΟΚΟΡΦΟΥΤετάρτη21/02/2411:003-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ4-0
Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ - Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ1-1
Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ0-2
Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ1-2
Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - Α.Σ. ΡΟΔΟΣ0-2
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ0-0
Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ - Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ2-2
Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΑΒΥΘΟΥ ΑΧΑΙΑΣΚυριακή28/01/2412:002-0
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή28/01/2413:302-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ - Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ4-0
Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ0-5
Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ0-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ1-0
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ4-0
Α.Σ. ΡΟΔΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ4-0
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ1-2
A.E. MYKONOY - Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΚΟΡΦΟΥΚυριακή04/02/2411:303-0
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Γ.Σ. ΜΑΡΚΟΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή04/02/2412:302-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ3-0
Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ0-2
Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ1-3
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ1-0
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ1-0
Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ0-1
Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - Α.Σ. ΡΟΔΟΣ0-3
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - A.E. MYKONOYΠΥΛΙΟΥΚυριακή11/02/2411:303-0
Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣΚυριακή11/02/2412:300-2


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ1-1
Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ - Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ5-1
Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ1-0
Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ1-1
Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ1-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ2-1
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ2-0
Α.Σ. ΡΟΔΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ2-1
A.E. MYKONOY - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥΚυριακή18/02/2415:303-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ0-5
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ2-0
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ0-0
Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ - Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ1-0
Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ5-1
Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ1-1
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ1-0
Α.Σ. ΡΟΔΟΣ - A.E. MYKONOYΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠ. ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΚυριακή25/02/2411:000-0
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή25/02/2412:300-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ0-3
Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ3-0
Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ2-2
Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ - Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ3-1
Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ - Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ2-0
Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ1-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΡΟΔΟΣ1-0
A.E. MYKONOY - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚΟΡΦΟΥΚυριακή03/03/2411:300-1
Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή03/03/2413:302-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ0-2
Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ - Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ3-0
Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ0-0
Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ1-0
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ1-0
Α.Σ. ΡΟΔΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ3-0
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ1-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΣΤ. ΒΑΡΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣΣάββατο09/03/2410:300-3
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή10/03/2415:004-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ3-1
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ4-2
Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ1-2
Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ3-0
Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ - Α.Σ. ΡΟΔΟΣ2-1
Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ0-1
Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ2-0
Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣΤετάρτη13/03/2415:000-2
A.E. MYKONOY - Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΚΟΡΦΟΥΚυριακή17/03/2411:000-2


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ0-1
Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ1-1
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ2-0
Α.Σ. ΡΟΔΟΣ - Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ0-2
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ1-1
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ1-1
Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ1-4
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο23/03/2413:306-0
Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΣΤ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή24/03/2413:000-3


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ0-2
Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ2-1
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Σ. ΡΟΔΟΣ1-0
Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ0-3
Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ4-0
Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ0-1
Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ2-0
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Τετάρτη27/03/2413:000-2
A.E. MYKONOY - Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣΚΟΡΦΟΥΚυριακή31/03/2416:002-4


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ2-0
Α.Σ. ΡΟΔΟΣ - Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ1-3
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ2-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ1-0
Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ2-0
Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ0-1
Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ - Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ3-0
Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥΚυριακή07/04/2412:302-1
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή07/04/2416:003-1


31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Α.Σ. ΡΟΔΟΣ2-2
Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ0-1
Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ1-0
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ0-3
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ2-1
Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ1-4
Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ1-0
A.E. MYKONOY - Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚΟΡΦΟΥΚυριακή14/04/2412:304-1
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΔευτέρα15/04/2416:003-0


32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ3-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ1-1
Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ0-1
Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ1-0
Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ2-2
Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ5-0
Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΣΤ. ΒΑΡΗΣΣάββατο20/04/2413:000-2
Α.Σ. ΡΟΔΟΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣΚυριακή21/04/2413:001-0


33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΡΟΔΟΣ2-1
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ1-1
Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ4-4
Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ3-1
Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ - Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ1-0
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ1-1
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ1-0
A.E. MYKONOY - Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΚΟΡΦΟΥΤετάρτη24/04/2411:003-0 α.α.
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠέμπτη25/04/2411:004-0


34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Σ. ΡΟΔΟΣ
Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ - Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ
Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣΚυριακή28/04/2413:302-5
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - A.E. MYKONOYΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή28/04/2416:001-0