HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
EIKONA
EKO
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
AVANCE CAR RENTAL
WINDOOR
BIOCLEAN
HAUSBRANDT
MOLTEN
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
SEAJETS
FAST FERRIES
ZANTE FERRIES
MINOAN LINES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΠαρασκευή06/10/2319:00ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ.3-2
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο07/10/2311:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.0-4
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - A.E. MYKONOYΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο07/10/2311:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Α.1-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.E. MYKONOY - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΟΡΦΟΥΣάββατο27/04/2413:00ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ Ε.3-0
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο25/05/2417:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΒΑΙΛΑ Λ.3-3
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο22/06/2415:003-0 α.α.


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο11/11/2316:30VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΠΕΓΙΟΣ Γ.2-2
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOYΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή24/11/2316:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.3-0
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο16/03/2419:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν.7-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή12/11/2312:00ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., VAN AAKEN Φ., ΠΕΓΙΟΣ Γ.1-1
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή10/12/2319:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ.6-2
A.E. MYKONOY - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΚΟΡΦΟΥΣάββατο08/06/2414:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ., ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ Ε.7-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - A.E. MYKONOYΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο18/05/2416:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.0-6
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή19/05/2420:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.3-0
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή09/06/2412:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.9-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο17/02/2417:00ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΒΑΙΛΑ Λ.0-2
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή18/02/2419:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π., ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ.2-0
A.E. MYKONOY - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΚΟΡΦΟΥΚυριακή09/06/2416:00ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ Ε.3-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο11/05/2420:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.1-0
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή19/05/2409:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ.3-2
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - A.E. MYKONOYΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΤετάρτη26/06/2413:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ.2-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο27/04/2416:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΔΑΝΙΗΛ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι.2-3
A.E. MYKONOY - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥΚυριακή02/06/2411:30ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο13/04/2419:00ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.2-0
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή12/05/2413:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.3-5
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - A.E. MYKONOYΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή19/05/2411:00ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Α., ΒΑΙΛΑ Λ.0-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο18/05/2414:00ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Α., ΒΑΙΛΑ Λ.2-4
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο18/05/2414:45ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.2-3
A.E. MYKONOY - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΟΡΦΟΥΠαρασκευή21/06/2413:003-0 α.α.