BLUE STAR FERRIES
HELLENIC SEAWAYS
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EKO
EIKONA
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
MOLTEN
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
BIOCLEAN
HAUSBRANDT
AVANCE CAR RENTAL
WINDOOR
SEAJETS
FAST FERRIES
MINOAN LINES
ZANTE FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ-12 ΝΙΚΕ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Κ-12 ΝΙΚΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο14/10/2315:00ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.5-0
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 2 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΤΗΝΟΥΤετάρτη18/10/2316:300-5
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 1

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 2ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο21/10/2317:30ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.1-3
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 1ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΣάββατο02/12/2312:30ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ Ε.2-2
Ρεπό: ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 1 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2ΤΗΝΟΥΚυριακή29/10/2312:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.5-0
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 2 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1ΤΗΝΟΥΚυριακή29/10/2313:30ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.0-5
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 1 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1ΤΗΝΟΥΣάββατο03/02/2412:30ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.1-3
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο10/02/2416:00ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ Ε.0-5
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 2

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο09/12/2316:00ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.3-3
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 1 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 2ΤΗΝΟΥΣάββατο16/12/2312:305-0
Ρεπό: ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο11/11/2315:00ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.0-5
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 2ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή25/02/2413:00ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.6-1
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 1

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 1 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΤΗΝΟΥΣάββατο27/01/2416:00ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.1-4
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 2 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2ΤΗΝΟΥΣάββατο03/02/2413:45ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.2-0
Ρεπό: ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 1ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο20/01/2416:30ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.0-5
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 2ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο20/01/2418:00ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.5-0
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 1ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΚυριακή18/02/2416:30ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.6-1
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΣάββατο24/02/2413:00ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.6-1
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 2

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 2 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 1ΤΗΝΟΥΣάββατο16/03/2413:002-5
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΣάββατο30/03/2413:00ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ Ε.1-2
Ρεπό: ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2