BLUE STAR FERRIES
HELLENIC SEAWAYS
EIKONA
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EKO
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
WINDOOR
MOLTEN
BIOCLEAN
AVANCE CAR RENTAL
HAUSBRANDT
SEAJETS
MINOAN LINES
FAST FERRIES
ZANTE FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.

Πρώτο Προηγούμενο 133 από 346 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 1oς ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΣάββατο22/10/2213:000-0
2.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 1oς ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΠαρασκευή04/11/2214:000-3
3.Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)A.E. MYKONOY - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΚΟΡΦΟΥΣάββατο12/11/2213:305-2
4.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 1oς ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΤΗΝΟΥΚυριακή13/11/2212:306-0
5.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 1oς ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο19/11/2215:151-0
6.Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο26/11/2216:455-1
7.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 1oς ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ ΒΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΚυριακή27/11/2215:301-1
8.Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΠαρασκευή02/12/2216:302-1
9.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 1oς ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη07/12/2216:453-0
10.Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΠαρασκευή16/12/2216:301-8
11.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN 2022-2023 (1η φάση)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο07/01/2316:302-1
12.Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο14/01/2316:302-2
13.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 1oς ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΚυριακή15/01/2316:301-2
14.Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΤΗΝΟΥΚυριακή22/01/2314:000-2
15.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 1oς ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο28/01/2318:003-2
16.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 1oς ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.)Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΚυριακή12/02/2316:30
17.Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο18/02/2320:00
18.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 1oς ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ
19.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 1oς ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.
20.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 1oς ΟΜΙΛΟΣ (15η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ
21.Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - A.E. MYKONOY
22.Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ
23.Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.
24.Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ
25.Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.)A.E. MYKONOY - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.
26.Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.
27.Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ
28.Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.
29.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN 2022-2023 (2η φάση)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - A.E. MYKONOY