Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
NUGA BEST
VEGGA SPORT
FAST FERRIES
AVANCE CAR RENTAL
SEAJETS
WINDOOR
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
BLUE STAR FERRIES
MOLTEN
BIOCLEAN
HAUSBRANDT
EIKONA
EKO
HELLENIC SEAWAYS

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 231 από 264 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (5η φάση)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ (Κ-14)ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη25/09/1917:001-1
2.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ HAUSBRANDT (1η φάση)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΣάββατο28/09/1914:002-4
3.Κ-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή29/09/1911:002-2
4.Κ-16 BIOCLEAN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΑΝΩ ΜΕΡΑΣΣάββατο05/10/1911:003-1
5.Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη09/10/1916:302-4
6.B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή11/10/1916:305-0
7.Κ-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη16/10/1916:300-0
8.Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΣάββατο19/10/1913:003-0
9.Κ-16 BIOCLEAN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο19/10/1916:301-1
10.Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΣάββατο26/10/1911:001-1
11.Κ-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΚυριακή27/10/1916:001-3
12.K-10 HELLENIC SEAWAYS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΚυριακή27/10/1917:300-0
13.Κ-16 BIOCLEAN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΠαρασκευή01/11/1915:451-2
14.B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή03/11/1914:451-0
15.B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΣάββατο09/11/1915:301-3
16.K-10 HELLENIC SEAWAYS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή10/11/1915:000-0
17.Κ-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΤρίτη12/11/1915:003-2
18.Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή17/11/1913:00
19.Κ-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή22/11/1916:30
20.Κ-16 BIOCLEAN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη27/11/1916:30
21.Κ-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή01/12/1912:45
22.B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή01/12/1915:00
23.Κ-16 BIOCLEAN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη04/12/1916:30
24.B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ
25.B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ
26.B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ
27.B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ
28.K-10 HELLENIC SEAWAYS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.
29.K-10 HELLENIC SEAWAYS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ
30.Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ
31.Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ
32.Κ-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΤΗΝΟΥ
33.Κ-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ
34.Κ-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ
35.Κ-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΑΝΩ ΜΕΡΑΣ
36.Κ-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.)ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ
37.Κ-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
38.Κ-16 BIOCLEAN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΤΗΝΟΥ
39.Κ-16 BIOCLEAN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.
40.Κ-16 BIOCLEAN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ
41.Κ-16 BIOCLEAN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ
42.Κ-16 BIOCLEAN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ