BLUE STAR FERRIES
HELLENIC SEAWAYS
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EKO
EIKONA
HAUSBRANDT
BIOCLEAN
AVANCE CAR RENTAL
MOLTEN
WINDOOR
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
SEAJETS
ZANTE FERRIES
FAST FERRIES
MINOAN LINES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Α.Ο. ΠΑΡΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 84 από 374 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN (1η φάση)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο30/09/2317:301-1 (πεν: 5-6)
2.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - A.E. MYKONOYΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο07/10/2311:451-4
3.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο07/10/2315:302-2
4.Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΠαρασκευή13/10/2317:001-1
5.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΠαρασκευή13/10/2319:304-0
6.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο14/10/2316:304-0
7.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή15/10/2320:004-1
8.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο28/10/2319:453-3
9.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Ε. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή29/10/2315:002-2
10.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή05/11/2311:001-3
11.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή05/11/2315:009-0
12.Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή19/11/2314:004-0
13.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή19/11/2315:300-4
14.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή26/11/2315:002-3
15.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο02/12/2314:151-2
16.Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή03/12/2312:300-5
17.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή03/12/2314:003-1
18.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή10/12/2317:002-2
19.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή10/12/2319:006-2
20.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ε. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή17/12/2316:001-7
21.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο13/01/2410:007-0
22.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΠαρασκευή19/01/2418:001-1
23.Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΠαρασκευή19/01/2420:003-1
24.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΠαρασκευή19/01/2421:305-0
25.Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο27/01/2418:003-0
26.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο27/01/2420:002-2
27.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή28/01/2409:001-3
28.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή28/01/2420:002-1
29.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο03/02/2414:001-4
30.Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή04/02/2418:000-3
31.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN (2η φάση)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή04/02/2420:006-0
32.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.)Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο17/02/2415:003-4
33.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή18/02/2411:001-2
34.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή18/02/2413:002-9
35.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο02/03/2412:000-1
36.Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΔευτέρα04/03/2415:003-0 α.α.
37.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΔευτέρα04/03/2417:003-0 α.α.
38.Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο09/03/2419:005-0
39.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο16/03/2413:000-0
40.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο16/03/2417:004-0
41.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο16/03/2419:007-3
42.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή17/03/2412:001-4
43.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή24/03/2412:003-5
44.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο06/04/2419:450-0
45.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή07/04/2411:005-0
46.Κ-14 HAUSBRAND - ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ ΔΕΥΤΕΡΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΟ FINAL-FOUR (2η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο27/04/2411:003-1
47.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο27/04/2416:002-3
48.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN (3η φάση)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΤετάρτη08/05/2415:302-4
49.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο11/05/2420:001-0
50.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή12/05/2413:303-5
51.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο18/05/2414:452-3
52.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή19/05/2420:003-0
53.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο25/05/2417:003-3
54.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)A.E. MYKONOY - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΚΟΡΦΟΥΚυριακή09/06/2416:003-0
55.ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-16 WINDOOR ΣΤΗ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ (1η φάση)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ (Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ Παρασκευή14/06/2418:300-3
56.ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-16 WINDOOR ΣΤΗ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ (2η φάση)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - A.E. MYKONOY (ΤΕΛΙΚΟΣ)ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ Σάββατο15/06/2419:300-0 (πεν: 5-4)
57.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ
58.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ
59.Κ-14 HAUSBRAND - ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ ΔΕΥΤΕΡΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΟ FINAL-FOUR (1η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ