HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
EIKONA
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EKO
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
BIOCLEAN
MOLTEN
HAUSBRANDT
WINDOOR
AVANCE CAR RENTAL
SEAJETS
MINOAN LINES
ZANTE FERRIES
FAST FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 117 από 374 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN (1η φάση)Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΣάββατο30/09/2314:301-1 (πεν: 5-4)
2.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο14/10/2316:304-0
3.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή22/10/2312:301-1
4.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή29/10/2309:001-4
5.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή29/10/2313:300-3 α.α.
6.Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΠέμπτη16/11/2319:005-0
7.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΠαρασκευή17/11/2313:151-2
8.Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή03/12/2312:300-5
9.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή03/12/2314:003-1
10.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή10/12/2313:302-3
11.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο13/01/2416:000-4
12.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο27/01/2418:307-0
13.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο27/01/2420:300-8
14.Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΣάββατο03/02/2417:001-0
15.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΣάββατο03/02/2419:004-0
16.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή04/02/2414:451-0
17.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο10/02/2418:005-0
18.Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΠαρασκευή16/02/2414:151-6
19.Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή25/02/2413:001-6
20.Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο09/03/2417:306-1
21.Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο09/03/2419:005-0
22.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)A.E. MYKONOY - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο09/03/2420:003-0
23.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - A.E. MYKONOYΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο09/03/2421:301-5
24.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο23/03/2418:156-3
25.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο23/03/2420:002-1
26.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΠαρασκευή29/03/2413:300-2
27.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN (2η φάση)Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΤετάρτη10/04/2413:003-0
28.Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΣάββατο27/04/2409:451-4
29.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Ε. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ
30.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ