HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
EIKONA
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EKO
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
WINDOOR
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
MOLTEN
BIOCLEAN
HAUSBRANDT
AVANCE CAR RENTAL
SEAJETS
FAST FERRIES
MINOAN LINES
ZANTE FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

<< B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΦΑΣΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΙΟΥΣάββατο12/10/1917:00ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.3-0
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή13/10/1915:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., VAN AAKEN Φ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-2
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ Β

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο26/10/1911:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-1
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ ΒΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή27/10/1910:15ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., VAN AAKEN Φ.2-1
Ρεπό: Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΙΟΥΣάββατο09/11/1909:00VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.4-0
ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ Β - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο09/11/1917:00ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.2-3
Ρεπό: Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο16/11/1917:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΨΑΡΡΑ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ ΒΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή17/11/1909:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΨΑΡΡΑ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.5-2
Ρεπό: ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ Β - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο23/11/1921:45ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν.1-3
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή24/11/1912:00ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., VAN AAKEN Φ.0-1
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο30/11/1915:00ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι.3-0
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή08/12/1910:00VAN AAKEN Φ., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.2-0
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ Β

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ Β - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο11/01/2017:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ.5-2
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΙΟΥΚυριακή12/01/2011:00ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-2
Ρεπό: Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο18/01/2020:30ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.4-1
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή19/01/2009:30ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι.3-1
Ρεπό: Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΤετάρτη05/02/2015:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΨΑΡΡΑ Ι.3-2
ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ Β - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο22/02/2017:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΨΑΡΡΑ Ι.1-1
Ρεπό: ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο29/02/2016:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., VAN AAKEN Φ.2-0
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ ΒΙΟΥΚυριακή15/03/2012:00Αναβλήθηκε
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ