BLUE STAR FERRIES
HELLENIC SEAWAYS
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EIKONA
EKO
AVANCE CAR RENTAL
BIOCLEAN
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
HAUSBRANDT
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
MOLTEN
WINDOOR
SEAJETS
FAST FERRIES
MINOAN LINES
ZANTE FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο15/10/1116:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.1-0
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή16/10/1111:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ Ν.0-0
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΑΝΩ ΜΕΡΑΣΣάββατο05/11/1113:30ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ Ν.1-5
Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή06/11/1118:45ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ.4-1
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΡΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο29/10/1115:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.0-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο29/10/1116:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α.6-2
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠαρασκευή04/11/1121:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η.1-2
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο28/01/1215:15ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.3-2
Ρεπό: Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΣάββατο19/11/1114:00ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.3-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή20/11/1112:00ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α.0-1
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή20/11/1112:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.1-2
Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή20/11/1118:45ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν.4-1
Ρεπό: Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο26/11/1115:45ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.2-3
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο26/11/1117:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α.1-1
Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο26/11/1118:45ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.1-2
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο26/11/1119:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.0-2
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΓΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή04/12/1109:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.1-0
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή04/12/1115:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν.0-0
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή04/12/1115:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Γ.3-1
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΚυριακή04/12/1118:45ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΛΟΥΒΑΡΗΣ Γ., ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ Ν.4-2
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο10/12/1117:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α.2-1
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή11/12/1109:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.3-1
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή11/12/1114:45ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.0-1
Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΚυριακή11/12/1115:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΛΟΥΒΑΡΗΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.2-0
Ρεπό: Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο14/01/1214:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.1-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή15/01/1211:00ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α.0-1
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή15/01/1215:15ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., VAN AAKEN Φ., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν.0-3
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΑΝΩ ΣΥΡΟΥΤετάρτη18/04/1214:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΠΑΓΩΝΗΣ Α.0-2
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο28/01/1219:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Γ.0-1
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή29/01/1211:15ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.3-0
Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή29/01/1219:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.3-0
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΠαρασκευή10/02/1221:15ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.0-3
Ρεπό: Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή03/02/1221:30ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.4-0
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο04/02/1215:00ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., VAN AAKEN Φ.2-2
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο04/02/1215:15ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή05/02/1212:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Γ.3-1
Ρεπό: Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο11/02/1217:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΛΟΥΒΑΡΗΣ Γ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.2-0
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή12/02/1213:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.2-2
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΠαρασκευή24/02/1219:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΙΛΑΣ Γ.2-2
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο25/02/1212:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.0-0
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΡΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο18/02/1219:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Γ.3-2
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή19/02/1210:00ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., VAN AAKEN Φ.1-0
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή19/02/1211:45ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.3-1
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή19/02/1214:45ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η.2-0
Ρεπό: Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή04/03/1211:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΔΡΟΣΟΣ Γ.1-3
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή04/03/1212:15ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.0-2
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή04/03/1219:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η., ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ Ν.1-2
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΤετάρτη16/05/1218:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ.1-2
Ρεπό: Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΠαρασκευή09/03/1221:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή11/03/1211:00ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α.5-0
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή11/03/1211:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.0-2
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή03/06/1215:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.5-0
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΓΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή18/03/1211:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., VAN AAKEN Φ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.2-3
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή18/03/1212:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή18/03/1213:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α.1-2
Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο16/06/1218:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.1-1
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΠαρασκευή23/03/1220:45ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.1-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο24/03/1219:00ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α.3-2
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΤετάρτη28/03/1217:00ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.0-2
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΑΝΩ ΜΕΡΑΣΣάββατο07/04/1216:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.2-1
Ρεπό: Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή22/04/1212:15ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.4-1
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή22/04/1219:45ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑΣ Μ.4-1
Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή27/04/1221:30ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ.4-0
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή10/06/1215:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.4-2
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠαρασκευή04/05/1218:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ.0-3
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο05/05/1219:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.4-1
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή13/05/1211:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΨΑΡΡΑΣ Μ.0-5
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή13/05/1213:00ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.2-0
Ρεπό: Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή13/05/1216:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΛΟΥΒΑΡΗΣ Γ.1-5
Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή18/05/1221:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ.1-0
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο19/05/1219:00ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α.3-0
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΣάββατο26/05/1220:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.6-1
Ρεπό: Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ