HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EIKONA
EKO
AVANCE CAR RENTAL
BIOCLEAN
WINDOOR
MOLTEN
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
HAUSBRANDT
SEAJETS
MINOAN LINES
ZANTE FERRIES
FAST FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 1oς ΟΜΙΛΟΣ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 2oς ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΣάββατο22/10/2213:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.0-0
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη26/10/2216:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.1-2
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ ΒΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή30/10/2213:30ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.3-0
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΠαρασκευή04/11/2214:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.0-3
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΓΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη02/11/2216:30ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.0-0
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή13/11/2214:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.1-1
Ρεπό: ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΤΗΝΟΥΚυριακή13/11/2212:30ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.6-0
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη16/11/2219:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.0-3
Ρεπό: Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο19/11/2215:15ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.1-0
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ ΒΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤρίτη22/11/2216:45ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)3-0
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΤΗΝΟΥΚυριακή27/11/2212:30ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.3-2
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ ΒΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΚυριακή27/11/2215:30ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.1-1
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη07/12/2216:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.3-0
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΤΗΝΟΥΚυριακή22/01/2317:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.1-0
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΓΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ ΒΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤρίτη13/12/2216:45ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.3-0
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΤΗΝΟΥΚυριακή18/12/2212:45ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)1-3
Ρεπό: ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠέμπτη15/12/2220:30ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν.4-1
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΚυριακή15/01/2316:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.1-2
Ρεπό: Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο28/01/2318:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.3-2
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥΠέμπτη02/02/2315:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.0-3
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΤΗΝΟΥΚυριακή12/02/2312:15ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ.2-4
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΚυριακή12/02/2316:30ΔΗΜΕΡΑΣ Κ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.1-2
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΤΗΝΟΥΚυριακή05/03/2312:15ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ.1-1
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ ΒΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή26/03/2312:30ΔΗΜΕΡΑΣ Κ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.1-1
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΓΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη15/02/2316:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.4-0
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤρίτη21/03/2316:30ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.1-1
Ρεπό: ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή26/03/2316:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.0-3
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΚυριακή02/04/2316:30ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.1-3
Ρεπό: Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΤΗΝΟΥΚυριακή12/03/2312:30ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)0-1
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ ΒΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή31/03/2316:30ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.4-2
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ