BLUE STAR FERRIES
HELLENIC SEAWAYS
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EIKONA
EKO
WINDOOR
HAUSBRANDT
BIOCLEAN
AVANCE CAR RENTAL
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
MOLTEN
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
SEAJETS
MINOAN LINES
ZANTE FERRIES
FAST FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ

Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.E. MYKONOY - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή23/10/2213:00ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.3-0
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο29/10/2215:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.5-3
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο14/01/2316:30ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.2-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.E. MYKONOY - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΚΟΡΦΟΥΣάββατο12/11/2213:30ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ.5-2
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή13/11/2216:30ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.0-8
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη16/11/2216:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.4-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη23/11/2216:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η.7-0
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο26/11/2216:45ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.5-1
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOYΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤρίτη29/11/2216:45ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.0-5


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΤΗΝΟΥΚυριακή20/11/2212:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.2-2
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΠαρασκευή16/12/2216:30ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.1-8
A.E. MYKONOY - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥΠέμπτη16/02/2316:30


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOYΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο21/01/2315:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΠΕΓΙΟΣ Γ.10-1
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΤΗΝΟΥΚυριακή22/01/2314:00ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.0-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - A.E. MYKONOYΤΗΝΟΥΠαρασκευή10/02/2317:00
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή12/02/2316:30
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο18/02/2320:00


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - A.E. MYKONOY
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΤΗΝΟΥΚυριακή19/02/2312:15


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ
A.E. MYKONOY - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOY
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ
A.E. MYKONOY - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΠαρασκευή02/12/2216:30ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.2-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - A.E. MYKONOY


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ
A.E. MYKONOY - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOY


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.E. MYKONOY - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOY
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.