HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EKO
EIKONA
HAUSBRANDT
BIOCLEAN
AVANCE CAR RENTAL
WINDOOR
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
MOLTEN
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
SEAJETS
ZANTE FERRIES
FAST FERRIES
MINOAN LINES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Κ-16 HAUSBRANDT -3ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-16 HAUSBRANDT >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή30/10/2212:00ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.1-0
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή30/10/2213:15ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΠΕΓΙΟΣ Γ.1-1
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο12/11/2218:00ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ.5-1
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή13/11/2209:45VAN AAKEN Φ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.2-8
Ρεπό: Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΠαρασκευή18/11/2219:00ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., VAN AAKEN Φ.1-3
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο14/01/2317:00ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΠΕΓΙΟΣ Γ.6-1
Ρεπό: Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή11/12/2215:00ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.5-1
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή22/01/2317:00ΝΑΚΚΑΣ Ν.1-4
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020ΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή15/01/2309:30VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.0-3
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο11/02/2316:30ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.2-0
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή19/02/2311:30ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ.3-1
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο18/03/2320:00ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.0-0
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο28/01/2319:30ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.7-1
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή29/01/2315:30ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.0-2
Ρεπό: Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή12/02/2312:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.3-1
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο18/02/2319:30ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.2-0
Ρεπό: Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή12/02/2313:00ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.1-8
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή12/03/2312:00ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν.2-0
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή29/01/2313:00ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ.8-0
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή05/03/2310:00VAN AAKEN Φ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.1-6
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο18/03/2311:00VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.3-1
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο22/04/2319:45ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι.2-4
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο25/02/2312:00VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.2-0
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο01/04/2319:30VAN AAKEN Φ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.4-9
Ρεπό: Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο08/04/2319:45ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ.3-2
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή09/04/2310:00VAN AAKEN Φ.1-4
Ρεπό: Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο11/03/2319:00VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.6-0
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή14/05/2318:00ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΠΕΓΙΟΣ Γ.1-1
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή23/04/2310:15ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., VAN AAKEN Φ.3-1
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο29/04/2319:45ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.1-5
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ