BLUE STAR FERRIES
HELLENIC SEAWAYS
EKO
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EIKONA
BIOCLEAN
WINDOOR
AVANCE CAR RENTAL
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
MOLTEN
HAUSBRANDT
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
SEAJETS
MINOAN LINES
FAST FERRIES
ZANTE FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ ΓΙΑ ΤΗΝ 1η ΘΕΣΗ) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο05/11/2215:00ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.5-0
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤρίτη08/11/2216:45ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η.1-0
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2ΤΗΝΟΥΚυριακή22/01/2311:30ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.5-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο05/11/2216:15ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.1-4
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη01/03/2316:15, ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η.1-3
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1ΚΟΡΦΟΥΣάββατο08/04/2312:45ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο12/11/2214:00ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.0-0
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο26/11/2215:30ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.3-1
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2ΚΟΡΦΟΥΣάββατο08/04/2314:15ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΤΗΝΟΥΣάββατο05/11/2216:302-7
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο05/11/2217:30ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.3-2
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή18/12/2209:30ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η.3-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2ΤΗΝΟΥΣάββατο14/01/2313:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι.1-3
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο14/01/2315:00ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.6-2
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή20/01/2316:30ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.0-5


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο26/11/2217:30ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.3-3
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2ΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή27/11/2215:30ΔΡΟΣΟΣ Γ.1-0
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο17/12/2216:45ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η.0-5


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο11/02/2315:30ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.4-3
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο18/02/2320:15ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1ΤΗΝΟΥΣάββατο01/04/2312:30ΔΗΜΕΡΑΣ Κ.4-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1ΤΗΝΟΥΚυριακή22/01/2312:45ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.1-4
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή29/01/2315:00ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΠΕΓΙΟΣ Γ.5-0
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο11/02/2316:45ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.3-6


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο05/11/2218:45ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.2-1
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΣάββατο10/12/2213:002-1
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο18/02/2321:30ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1ΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή27/11/2214:00ΔΡΟΣΟΣ Γ.5-0
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη01/03/2317:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η.4-0
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο04/03/2315:00ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.1-6