HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
EIKONA
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EKO
HAUSBRANDT
MOLTEN
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
BIOCLEAN
WINDOOR
AVANCE CAR RENTAL
SEAJETS
ZANTE FERRIES
MINOAN LINES
FAST FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο05/11/2215:00ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.5-0
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤρίτη08/11/2216:45ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η.1-0
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2ΤΗΝΟΥΚυριακή22/01/2311:30ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.5-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο05/11/2216:15ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.1-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο12/11/2214:00ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.0-0
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο26/11/2215:30ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.3-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΤΗΝΟΥΣάββατο05/11/2216:302-7
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο05/11/2217:30ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.3-2
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή18/12/2209:30ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η.3-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2ΤΗΝΟΥΣάββατο14/01/2313:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι.1-3
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο14/01/2315:00ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.6-2
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή20/01/2316:30ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.0-5


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο26/11/2217:30ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.3-3
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2ΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή27/11/2215:30ΔΡΟΣΟΣ Γ.1-0
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο17/12/2216:45ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η.0-5


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο11/02/2315:30
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή19/02/2309:45


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1ΤΗΝΟΥΚυριακή22/01/2312:45ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.1-4
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή29/01/2315:00ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΠΕΓΙΟΣ Γ.5-0
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο11/02/2316:45


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο05/11/2218:45ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.2-1
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΣάββατο10/12/2213:002-1
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο18/02/2316:30


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1ΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή27/11/2214:00ΔΡΟΣΟΣ Γ.5-0