BLUE STAR FERRIES
HELLENIC SEAWAYS
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EKO
EIKONA
WINDOOR
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
BIOCLEAN
MOLTEN
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
AVANCE CAR RENTAL
HAUSBRANDT
SEAJETS
ZANTE FERRIES
FAST FERRIES
MINOAN LINES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο29/10/2215:00ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.2-7
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο29/10/2216:30ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΠΕΓΙΟΣ Γ.1-3
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο29/10/2219:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ.1-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο12/11/2213:45VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.2-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣΣάββατο12/11/2217:00ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ.3-0 α.α.
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή13/11/2219:30ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.2-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο19/11/2210:00VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.5-0
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή27/11/2209:30ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι.3-5
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή04/12/2214:30ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., VAN AAKEN Φ.2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥPLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣΣάββατο17/12/2216:30ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ.1-2
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή08/01/2313:002-1
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή29/01/2311:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ.1-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο11/02/2315:00
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή19/02/2309:00
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή19/02/2310:00


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣPLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣΚυριακή15/01/2312:00ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι.3-3
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο18/02/2319:30


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή18/12/2213:00ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΠΕΓΙΟΣ Γ.1-6


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020ΦΙΛΩΤΙΟΥ
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο18/02/2319:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο14/01/2317:00ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ.0-5
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή15/01/2319:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.0-5
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙPLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣΣάββατο28/01/2317:005-2