HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
EKO
EIKONA
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
AVANCE CAR RENTAL
WINDOOR
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
MOLTEN
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
BIOCLEAN
HAUSBRANDT
SEAJETS
ZANTE FERRIES
MINOAN LINES
FAST FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES

<< Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο24/02/2418:30ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)0-1
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ε. ΠΑΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο24/02/2420:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)2-0
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή25/02/2414:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.1-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο02/03/2411:00ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)2-2
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο02/03/2421:00ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ.2-0
Α.Ε. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή03/03/2413:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο09/03/2418:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)1-5
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο09/03/2420:00ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)8-0
Α.Ε. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή10/03/2420:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο16/03/2417:30ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.2-2
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο16/03/2420:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ.1-0
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή17/03/2414:45ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ε. ΠΑΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο23/03/2420:00ΔΑΝΙΗΛ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)5-0
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή24/03/2414:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΚΥΠΡΑΙΟΣ Ι.1-0
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή24/03/2419:15ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)1-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΠΑΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο30/03/2411:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ.2-1
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο30/03/2415:00ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.0-2
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο30/03/2420:00ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο06/04/2418:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.3-1
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΣάββατο06/04/2419:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΚΥΠΡΑΙΟΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)1-1
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ε. ΠΑΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή07/04/2419:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α.1-4


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο13/04/2419:30ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή14/04/2414:45ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΚΥΠΡΑΙΟΣ Ι.
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή14/04/2414:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ.


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο20/04/2416:30
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο20/04/2417:00
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή21/04/2413:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ