HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
EKO
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EIKONA
AVANCE CAR RENTAL
BIOCLEAN
MOLTEN
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
HAUSBRANDT
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
WINDOOR
SEAJETS
FAST FERRIES
MINOAN LINES
ZANTE FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Α\' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Α\' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή07/10/1211:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ.5-2
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΤΗΝΟΥΚυριακή07/10/1211:50ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.4-0
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΚυριακή07/10/1216:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.0-4
Ρεπό: Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο13/10/1215:15ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε.1-3
Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο13/10/1216:00ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.1-12
Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή14/10/1212:15ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.1-2
Ρεπό: Α.Ο. ΤΗΝΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΣάββατο20/10/1213:00ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑ Σ.2-0
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥΤΗΝΟΥΚυριακή21/10/1212:45ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η., ΠΑΓΩΝΗΣ Α.1-1
Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΚυριακή21/10/1216:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑ Σ.2-5
Ρεπό: Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΤΗΝΟΥΣάββατο27/10/1215:30ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.0-2
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή28/10/1215:00ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.1-1
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΚυριακή28/10/1216:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.2-0
Ρεπό: Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο03/11/1217:00ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.3-0
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή04/11/1209:15ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑ Σ.8-0
Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή04/11/1212:45ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.3-0
Ρεπό: ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο10/11/1217:15ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε.1-0
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΚυριακή11/11/1212:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Γ., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.3-0 α.α.
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣΤΗΝΟΥΚυριακή11/11/1212:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.1-3
Ρεπό: Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΤΗΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο24/11/1216:30ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α.2-1
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο24/11/1217:30ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.3-1
Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή25/11/1213:45ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν.3-1
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΣάββατο01/12/1215:00ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑ Σ.1-3
Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - Α.Ο. ΤΗΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο01/12/1216:30ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.0-6
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο01/12/1216:45ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.4-0
Ρεπό: Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο08/12/1209:30ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΛΟΥΒΑΡΗΣ Γ.4-0
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο08/12/1216:45ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.0-2
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή09/12/1211:00ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑ Σ.3-0
Ρεπό: Α.Ο. ΤΗΝΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή11/01/1317:30ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.0-0
Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή20/01/1309:30ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.4-1
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο26/01/1315:45ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.1-5
Ρεπό: Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο19/01/1315:30ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.4-1
Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο09/02/1317:00ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.2-5
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΤΗΝΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή17/02/1311:00ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ.6-1
Ρεπό: Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή15/02/1316:45ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.2-3
Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο23/02/1317:15ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΠΑΓΩΝΗΣ Α.0-4
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΤΗΝΟΥΚυριακή24/02/1314:30ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε.2-6
Ρεπό: ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΣάββατο02/03/1316:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.2-1
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο09/03/1309:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΛΟΥΒΑΡΗΣ Γ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.0-0
Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ - Α.Ο. ΤΗΝΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΣάββατο16/03/1315:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.2-1
Ρεπό: Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠαρασκευή08/03/1316:45ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΚΟΛΥΒΑΚΗΣ Κ.6-1
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΤΗΝΟΥΚυριακή24/03/1312:15ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.2-1
Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΠαρασκευή29/03/1320:003-0 α.α.
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ