BLUE STAR FERRIES
HELLENIC SEAWAYS
EIKONA
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EKO
AVANCE CAR RENTAL
HAUSBRANDT
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
BIOCLEAN
MOLTEN
WINDOOR
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
SEAJETS
MINOAN LINES
FAST FERRIES
ZANTE FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1

Πρώτο Προηγούμενο 77 από 367 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο07/10/2311:000-5
2.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1ΚΑΜΑΡΙΟΥΠαρασκευή13/10/2317:000-1
3.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο21/10/2320:302-5
4.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή29/10/2312:006-1
5.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή05/11/2312:003-0
6.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο25/11/2316:305-1
7.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1ΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή26/11/2315:000-4
8.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή03/12/2316:005-0
9.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή10/12/2313:002-2
10.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο27/01/2419:0010-3
11.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή28/01/2410:002-1
12.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο03/02/2417:001-5
13.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή04/02/2410:002-1
14.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή04/02/2415:000-3
15.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1ΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο10/02/2419:000-6
16.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1
17.Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
18.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ
19.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1
20.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1
21.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.)Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1
22.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1
23.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
24.Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.)Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1