BLUE STAR FERRIES
HELLENIC SEAWAYS
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EIKONA
EKO
HAUSBRANDT
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
AVANCE CAR RENTAL
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
BIOCLEAN
WINDOOR
MOLTEN
SEAJETS
ZANTE FERRIES
MINOAN LINES
FAST FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 99 από 369 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή08/09/2316:301-0
2.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΒΑΡΗΣΚυριακή17/09/2313:002-0
3.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή22/09/2316:301-2
4.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΚυριακή01/10/2313:001-0
5.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο07/10/2312:454-1
6.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο07/10/2316:001-3
7.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOYΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο14/10/2316:002-1
8.Κ-12 ΝΙΚΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή15/10/2316:002-0
9.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο21/10/2315:003-0
10.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή22/10/2311:302-0
11.Κ-12 ΝΙΚΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο28/10/2316:000-2
12.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή29/10/2312:301-1
13.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή03/11/2316:302-4
14.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔ.Α.Κ. ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή05/11/2313:001-0
15.Κ-12 ΝΙΚΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο11/11/2317:006-1
16.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή12/11/2312:304-0
17.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΤΗΝΟΥΠαρασκευή17/11/2312:454-3
18.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.)Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΑΙΤ/ΝΙΑΣΚυριακή19/11/2311:000-4
19.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΔευτέρα27/11/2313:002-0
20.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.)Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΑΒΥΘΟΥ ΑΧΑΙΑΣΚυριακή03/12/2312:002-1
21.Κ-12 ΝΙΚΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή03/12/2315:000-1
22.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.)Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΙΟΥΚυριακή10/12/2315:001-2
23.Κ-12 ΝΙΚΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή10/12/2315:000-1
24.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΡΟΔΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή17/12/2315:001-1
25.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγ.)ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΒΑΡΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣΤετάρτη20/12/2310:300-2
26.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή07/01/2415:004-1
27.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή14/01/2409:002-1
28.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγ.)Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥΚυριακή14/01/2413:300-1
29.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο20/01/2413:301-1
30.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο20/01/2416:000-1
31.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (20η αγ.)Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή28/01/2413:302-1
32.Κ-12 ΝΙΚΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή28/01/2415:001-0
33.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Γ.Σ. ΜΑΡΚΟΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή04/02/2412:302-0
34.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤρίτη06/02/2419:002-1
35.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (22η αγ.)Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣΚυριακή11/02/2412:300-2
36.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή18/02/2413:302-0
37.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (23η αγ.)A.E. MYKONOY - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥΚυριακή18/02/2415:303-0
38.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN (1η φάση)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΠέμπτη22/02/2417:000-4
39.Κ-12 ΝΙΚΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο24/02/2416:000-5
40.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (24η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή25/02/2412:300-1
41.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (25η αγ.)Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή03/03/2413:302-1
42.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (26η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή10/03/2415:004-1
43.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (27η αγ.)Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣΤετάρτη13/03/2415:000-2
44.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη13/03/2416:453-1
45.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN (2η φάση)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOYΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤρίτη19/03/2416:454-1
46.Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΠέμπτη21/03/2417:004-1
47.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (28η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο23/03/2413:306-0
48.Κ-12 ΝΙΚΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή24/03/2413:302-0
49.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (29η αγ.)Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Τετάρτη27/03/2413:000-2
50.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (30η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή07/04/2416:003-1
51.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN (3η φάση)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΤετάρτη10/04/2417:002-1
52.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (31η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΔευτέρα15/04/2416:003-0
53.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (32η αγ.)Α.Σ. ΡΟΔΟΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣΚυριακή21/04/2413:001-0
54.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (33η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη24/04/2412:00
55.ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-12 ΝΙΚΕ (1η φάση)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ (Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή26/04/2417:00
56.SUPER CUP Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ (1η φάση)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOY
57.Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (34η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ