ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ INSURANCE BROKERS
WINDOOR
FAST FERRIES
MOLTEN
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
AVANCE RENT A CAR
HELLENIC SEAWAYS
EIKONA
KALOE
EKO
BLUE STAR FERRIES
ΤΥΠΟΚΥΚΛΑΔΙΚΗ
ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΩΝ ΝΑΞΟΥ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
ΚΥΠΕΛΛΟ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΤρίτη22/09/1512:301-2
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠαρασκευή25/09/1517:001-3 παρ.
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΣάββατο26/09/1514:006-2
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο26/09/1517:006-0
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή27/09/1512:304-3
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή27/09/1514:002-1


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο03/10/1516:00VAN AAKEN Φ., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΨΑΡΡΑ Ι.2-0
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο03/10/1519:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ Θ.0-1
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή04/10/1514:30ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ Γ.0-0 (πεν: 3-4)
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή04/10/1514:30ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΨΑΡΡΑ Ι., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.7-1
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥ (ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή04/10/1514:45ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ.1-2
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή04/10/1518:00ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.2-0


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή24/01/1609:30VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΒΑΙΛΑΣ Γ.4-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή24/01/1611:30ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΨΑΡΡΑ Ι.1-0


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή24/01/1615:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.3-1 παρ.


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο20/02/1618:15ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΒΑΙΛΑΣ Γ.2-0


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ (ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο27/02/1610:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΨΑΡΡΑ Ι.0-1