FAST FERRIES
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EIKONA
KALOE
HELLENIC SEAWAYS
EKO
AVANCE RENT A CAR
ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΟΓΕΝΗΣ
BLUE STAR FERRIES
ΤΥΠΟΚΥΚΛΑΔΙΚΗ
ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΩΝ ΝΑΞΟΥ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο16/09/1717:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.6-0
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΤΗΝΟΥΚυριακή17/09/1717:00ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.0-5
Ρεπό: Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο30/09/1717:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.5-2
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή01/10/1715:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΚΟΥΚΑ Α.1-0
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο21/10/1713:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΓΚΙΖΗΣ Κ.2-2
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΤΗΝΟΥΣάββατο21/10/1713:00ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΟΥΚΑ Α.2-4
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο11/11/1715:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.4-0
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠαρασκευή17/11/1717:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.0-1
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο09/12/1717:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν.7-1
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή28/01/1813:30ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΚΑ Α.4-0
Ρεπό: Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο17/02/1816:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.1-4
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή25/02/1812:30ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.6-0
Ρεπό: Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΤΗΝΟΥΣάββατο03/03/1812:45ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.0-0
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή09/03/1816:45ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.0-6
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο24/02/1817:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ.3-0
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΤετάρτη21/03/1817:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.5-1
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή18/03/1817:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ.1-6
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή22/04/1815:30ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΚΑ Α., ΠΛΑΤΙΑΣ Φ.3-0
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΤΗΝΟΥΚυριακή22/04/1812:45ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.2-2
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠαρασκευή27/04/1817:00
Ρεπό: Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002