WINDOOR
ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ INSURANCE BROKERS
MOLTEN
FAST FERRIES
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
KALOE
EIKONA
AVANCE RENT A CAR
EKO
HELLENIC SEAWAYS
ΤΥΠΟΚΥΚΛΑΔΙΚΗ
BLUE STAR FERRIES
ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΩΝ ΝΑΞΟΥ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ.Α ΗΡΟΔΟΤΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο01/09/1820:30ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Α., ΝΑΚΚΑΣ Ν.3-1


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο08/09/1819:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν.2-1


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή09/09/1815:00ΚΟΥΚΑ Α.3-0


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο15/09/1817:30ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Α.1-0


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΤετάρτη19/09/1818:00ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΚΑ Α., ΝΑΚΚΑΣ Ν.0-2


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή23/09/1812:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.2-4


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή23/09/1812:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-1


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή23/09/1815:00ΚΟΥΚΑ Α.2-2


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο22/09/1820:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Α.3-0


10η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο29/09/1815:30ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.6-2


11η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ (ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ)ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή14/10/1815:00ΚΟΥΚΑ Α.5-1


12η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΣΥΡΟΥ - ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΤΗΝΟΥ (ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ)ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΤετάρτη24/10/1816:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ.2-2


13η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ (ΑΝΔΡΩΝ)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο27/10/1817:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.1-3
ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κ-14 MOLTEN - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ((K-16))ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο27/10/1819:15ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.6-1


14η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΣ ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (ΑΓΩΝΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ)ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΚυριακή04/11/1813:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ.1-1


15η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΝΑΞΟΥ - ΓΕΛ ΝΑΞΟΥ (ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο03/11/1816:00ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0