Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
SEAJETS
FAST FERRIES
BLUE STAR FERRIES
NUGA BEST
MOLTEN
λΟΥΚΟΥΜΙΑ-ΧΑΛΒΑΔΟΠΗΤΕΣ ΚΑΝΑΚΑΡΗ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
WINDOOR
ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ INSURANCE BROKERS
ΚΕΝ Δίνει Ρεύμα
EKO
HELLENIC SEAWAYS
EIKONA
AVANCE RENT A CAR

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 2ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΑΝΩ ΜΕΡΑΣΣάββατο22/09/1814:00ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο22/09/1815:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.6-1
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο22/09/1817:30ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α.0-4
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΤΗΝΟΥΚυριακή23/09/1816:00ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΤετάρτη03/10/1817:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ.3-3
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠαρασκευή05/10/1817:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ.0-6
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο06/10/1816:003-0 α.α.
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή07/10/1814:00ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.1-5


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΤετάρτη17/10/1816:45ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ.6-1
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠαρασκευή19/10/1817:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ.0-4
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΣάββατο20/10/1813:15ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.3-2
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο20/10/1814:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ.4-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο03/11/1814:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ.0-7
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΣάββατο03/11/1815:00ΚΟΥΚΑ Α.0-3
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο03/11/1819:30ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ.3-5
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΤΗΝΟΥΚυριακή04/11/1813:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ.4-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΤετάρτη14/11/1815:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ.6-0
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο17/11/1816:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.4-1
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή18/11/1815:00ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.7-1
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠαρασκευή23/11/1818:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΤΗΝΟΥΣάββατο01/12/1813:30ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΟΥΚΑ Α.2-1
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο01/12/1814:00ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ.0-1
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο01/12/1816:45ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ.1-4
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή02/12/1816:15ΚΟΥΚΑ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.3-6


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠαρασκευή14/12/1817:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ.0-2
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΤΗΝΟΥΣάββατο15/12/1812:45ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΨΑΡΡΑ Ι.8-0
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή16/12/1813:30ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΨΑΡΡΑ Ι., ΚΟΥΚΑ Α.1-1
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο12/01/1916:00ΚΟΥΚΑ Α.2-7


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο19/01/1915:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ.0-5
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο19/01/1917:00ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ.6-1
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΚυριακή20/01/1916:30ΚΟΥΚΑ Α.4-0
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή03/03/1910:30ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.5-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΤΗΝΟΥΚυριακή27/01/1912:45ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.3-1
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή27/01/1916:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΚΟΥΚΑ Α.3-0
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤρίτη29/01/1916:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.5-1
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΤετάρτη30/01/1916:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.0-9


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΤΗΝΟΥΣάββατο09/02/1912:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.4-1
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο09/02/1915:00ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.0-0
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο09/02/1916:00ΚΟΥΚΑ Α.1-1
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή10/02/1915:00ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΚΑ Α.3-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη20/02/1916:30ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.2-5
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο23/02/1915:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π.16-0
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΤετάρτη20/03/1917:00ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΚΑ Α.2-1
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο20/04/1916:003-0 α.α.


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠαρασκευή08/03/1916:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.0-8
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΤΗΝΟΥΣάββατο09/03/1912:30ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π.1-1
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο09/03/1915:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.1-4
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή17/03/1915:00ΨΑΡΡΑ Ι.3-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή22/03/1916:45ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.0-3
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΣάββατο23/03/1913:00ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΟΥΚΑ Α.5-2
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο23/03/1918:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.3-0
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο01/06/1916:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΤετάρτη27/03/1916:30ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π.0-4
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή05/04/1916:45ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.5-1
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή07/04/1914:30ΚΟΥΚΑ Α.3-2
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠέμπτη02/05/1919:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.9-3