MOLTEN
WINDOOR
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ INSURANCE BROKERS
FAST FERRIES
KALOE
HELLENIC SEAWAYS
EIKONA
AVANCE RENT A CAR
EKO
ΤΥΠΟΚΥΚΛΑΔΙΚΗ
BLUE STAR FERRIES
ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΩΝ ΝΑΞΟΥ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο15/10/1116:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.1-0
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή16/10/1111:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ Ν.0-0
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΑΝΩ ΜΕΡΑΣΣάββατο05/11/1113:30ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ Ν.1-5
Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή06/11/1118:45ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ.4-1
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΡΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο29/10/1115:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.0-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο29/10/1116:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α.6-2
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠαρασκευή04/11/1121:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Ε.1-2
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο28/01/1215:15ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.3-2
Ρεπό: Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΣάββατο19/11/1114:00ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.3-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή20/11/1112:00ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α.0-1
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή20/11/1112:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.1-2
Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή20/11/1118:45ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν.4-1
Ρεπό: Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο26/11/1115:45ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.2-3
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο26/11/1117:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α.1-1
Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο26/11/1118:45ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.1-2
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο26/11/1119:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.0-2
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΓΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή04/12/1109:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.1-0
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή04/12/1115:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν.0-0
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή04/12/1115:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Γ.3-1
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΚυριακή04/12/1118:45ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΛΟΥΒΑΡΗΣ Γ., ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ Ν.4-2
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο10/12/1117:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α.2-1
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή11/12/1109:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.3-1
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή11/12/1114:45ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.0-1
Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΚυριακή11/12/1115:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΛΟΥΒΑΡΗΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.2-0
Ρεπό: Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο14/01/1214:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.1-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή15/01/1211:00ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α.0-1
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή15/01/1215:15ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., VAN AAKEN Φ., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν.0-3
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΑΝΩ ΣΥΡΟΥΤετάρτη18/04/1214:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΠΑΓΩΝΗΣ Α.0-2
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο28/01/1219:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Γ.0-1
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή29/01/1211:15ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.3-0
Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή29/01/1219:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.3-0
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΠαρασκευή10/02/1221:15ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.0-3
Ρεπό: Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή03/02/1221:30ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.4-0
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΣάββατο04/02/1215:00ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., VAN AAKEN Φ.2-2
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο04/02/1215:15ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή05/02/1212:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Γ.3-1
Ρεπό: Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο11/02/1217:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΛΟΥΒΑΡΗΣ Γ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.2-0
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή12/02/1213:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.2-2
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΠαρασκευή24/02/1219:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΙΛΑΣ Γ.2-2
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο25/02/1212:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.0-0
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΡΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο18/02/1219:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Γ.3-2
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή19/02/1210:00ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., VAN AAKEN Φ.1-0
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή19/02/1211:45ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.3-1
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή19/02/1214:45ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Ε.2-0
Ρεπό: Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή04/03/1211:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΔΡΟΣΟΣ Γ.1-3
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή04/03/1212:15ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.0-2
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή04/03/1219:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Ε., ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ Ν.1-2
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΤετάρτη16/05/1218:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ.1-2
Ρεπό: Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΠαρασκευή09/03/1221:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή11/03/1211:00ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α.5-0
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή11/03/1211:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.0-2
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή03/06/1215:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.5-0
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΓΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή18/03/1211:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., VAN AAKEN Φ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.2-3
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή18/03/1212:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή18/03/1213:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α.1-2
Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο16/06/1218:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.1-1
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΠαρασκευή23/03/1220:45ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.1-1
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο24/03/1219:00ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α.3-2
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΤετάρτη28/03/1217:00ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.0-2
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΑΝΩ ΜΕΡΑΣΣάββατο07/04/1216:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.2-1
Ρεπό: Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή22/04/1212:15ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.4-1
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή22/04/1219:45ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑΣ Μ.4-1
Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή27/04/1221:30ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ.4-0
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή10/06/1215:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.4-2
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠαρασκευή04/05/1218:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ.0-3
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο05/05/1219:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.4-1
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή13/05/1211:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΨΑΡΡΑΣ Μ.0-5
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή13/05/1213:00ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.2-0
Ρεπό: Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή13/05/1216:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΛΟΥΒΑΡΗΣ Γ.1-5
Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή18/05/1221:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ.1-0
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο19/05/1219:00ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α.3-0
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΣάββατο26/05/1220:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.6-1
Ρεπό: Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ