BLUE STAR FERRIES
HELLENIC SEAWAYS
EKO
EIKONA
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
HAUSBRANDT
AVANCE CAR RENTAL
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
WINDOOR
MOLTEN
BIOCLEAN
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
SEAJETS
FAST FERRIES
ZANTE FERRIES
MINOAN LINES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή14/10/1116:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΣΥΜΙΓΔΑΛΑΣ Α.2-1
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο15/10/1116:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΡΟΣΟΣ Γ.3-0
Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή16/10/1112:00ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.3-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο29/10/1116:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ Ν.2-5
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΤΗΝΟΥΣάββατο05/11/1112:30ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.3-0
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΚυριακή06/11/1116:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.2-5


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΚυριακή20/11/1112:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν.0-1
Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή20/11/1112:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.6-2
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - Α.Ο. ΤΗΝΟΥΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΚυριακή20/11/1116:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.1-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο26/11/1116:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΛΟΥΒΑΡΗΣ Γ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν.2-0
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΤΗΝΟΥΚυριακή27/11/1112:15ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ Ν.4-1
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΚυριακή27/11/1116:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ Ν.2-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο03/12/1116:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.4-1
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο03/12/1116:30ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η., ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ Ν.1-0
Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ - Α.Ο. ΤΗΝΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή04/12/1112:00ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο14/01/1213:00ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.3-6
Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΣάββατο14/01/1216:45ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν.0-2
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥΤΗΝΟΥΚυριακή15/01/1212:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΤΗΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΠαρασκευή20/01/1217:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.3-0
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο28/01/1209:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΠΑΓΩΝΗΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.3-0 α.α.
Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή29/01/1212:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.3-0 α.α.


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή03/02/1216:15ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΠΑΓΩΝΗΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.0-1
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο04/02/1216:30ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.3-0 α.α.
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥΤΗΝΟΥΚυριακή05/02/1212:00ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΠαρασκευή17/02/1217:300-3 α.α.
Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή19/02/1212:15ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.3-0
Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - Α.Ο. ΤΗΝΟΥΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥΠαρασκευή24/02/1217:15ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.2-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο03/03/1217:003-0 α.α.
Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣΤΗΝΟΥΚυριακή04/03/1212:00ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.0-1
Α.Σ.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΘΙΟΥ - Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣάββατο10/03/1215:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.1-0