ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
FAST FERRIES
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EIKONA
HELLENIC SEAWAYS
EKO
AVANCE RENT A CAR
KALOE
ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΟΓΕΝΗΣ
ΤΥΠΟΚΥΚΛΑΔΙΚΗ
BLUE STAR FERRIES
ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΩΝ ΝΑΞΟΥ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥΤΡΑΓΑΙΑΣΚυριακή16/10/1110:15ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑΣ Μ.4-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή16/10/1115:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ Ν.5-1
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΙΟΥΚυριακή08/01/1211:30ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α.3-3
Ρεπό: ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή30/10/1110:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΒΑΙΛΑΣ Γ.1-2
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή30/10/1112:30ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή29/01/1210:15ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑΣ Μ.3-4
Ρεπό: Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο05/11/1115:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.0-1
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΤΡΑΓΑΙΑΣΚυριακή06/11/1110:15ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., VAN AAKEN Φ.4-0
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή06/11/1112:00ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α., ΓΙΩΤΗΣ Σ.7-1
Ρεπό: Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο19/11/1116:00ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α., ΖΩΡΖΟΣ Ε.1-0
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥΙΟΥΚυριακή20/11/1111:00ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΓΙΩΤΗΣ Σ.0-4
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΤΡΑΓΑΙΑΣΚυριακή20/11/1114:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΨΑΡΡΑΣ Μ.3-1
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή27/11/1109:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή27/11/1110:15ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΨΑΡΡΑΣ Μ.2-4
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο28/01/1216:15ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α.0-2
Ρεπό: ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο03/12/1117:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Γ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.2-5
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΙΟΥΚυριακή04/12/1111:00ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΙΛΑΣ Γ.4-1
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥΤΡΑΓΑΙΑΣΚυριακή04/12/1114:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΨΑΡΡΑΣ Μ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.4-0
Ρεπό: Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΙΟΥΣάββατο10/12/1115:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή11/12/1110:15ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑΣ Μ.7-0
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή11/12/1112:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ.0-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο14/01/1216:30ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΒΑΙΛΑΣ Γ.3-1
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο14/01/1219:00ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α.0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή15/01/1213:15ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΨΑΡΡΑΣ Μ.2-4
Ρεπό: ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥΙΟΥΣάββατο04/02/1211:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΨΑΡΡΑΣ Μ.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή05/02/1209:15ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.6-1
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή05/02/1210:00ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΖΩΡΖΟΣ Ε.0-4
Ρεπό: Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο18/02/1216:30ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ.0-6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο18/02/1218:30ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΨΑΡΡΑΣ Μ.1-1
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΙΟΥΚυριακή19/02/1214:45ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Γ., ΠΑΓΩΝΗΣ Α.1-3
Ρεπό: Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο03/03/1216:00ΦΑΡΜΑΚΗΣ Γ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α.5-1
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή04/03/1210:00ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ.0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή04/03/1214:15ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι.0-3
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο10/03/1216:303-0 α.α.
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο10/03/1219:00ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ.7-1
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΤΡΑΓΑΙΑΣΚυριακή01/04/1210:15VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο17/03/1209:303-0 α.α.
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο17/03/1219:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.1-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή18/03/1214:15ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΨΑΡΡΑΣ Μ.3-7
Ρεπό: Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο07/04/1217:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α., ΒΑΙΛΑΣ Γ.2-2
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή08/04/1213:30ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Χ., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α., ΖΩΡΖΟΣ Ε.2-6
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΤΡΑΓΑΙΑΣΚυριακή22/04/1210:00ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑΣ Μ.11-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ