HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EKO
EIKONA
MOLTEN
BIOCLEAN
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
AVANCE CAR RENTAL
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
HAUSBRANDT
WINDOOR
SEAJETS
FAST FERRIES
MINOAN LINES
ZANTE FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 138 από 374 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN (1η φάση)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOYΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠέμπτη14/09/2317:300-1
2.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο07/10/2311:000-4
3.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή08/10/2319:006-2
4.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥΠέμπτη12/10/2313:302-3
5.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο14/10/2318:304-2
6.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο14/10/2320:300-4
7.Κ-12 ΝΙΚΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή15/10/2314:000-5
8.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΣάββατο21/10/2316:300-5
9.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή22/10/2310:003-0
10.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΤΗΝΟΥΚυριακή22/10/2312:450-2
11.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOYΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή27/10/2316:300-1
12.Κ-12 ΝΙΚΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο28/10/2316:000-2
13.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΔευτέρα06/11/2314:000-5
14.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΔευτέρα06/11/2316:005-0
15.Κ-12 ΝΙΚΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο11/11/2315:001-3
16.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOYΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή24/11/2316:303-0
17.Κ-12 ΝΙΚΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο25/11/2317:000-3 α.α.
18.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή26/11/2315:301-2
19.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή26/11/2317:305-0
20.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή03/12/2317:006-1
21.ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (1η φάση)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ (Κ-10)ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή03/12/2318:303-3
22.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη06/12/2316:459-0
23.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥΠέμπτη07/12/2315:301-2
24.Κ-12 ΝΙΚΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο09/12/2315:005-0
25.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή10/12/2317:002-2
26.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή10/12/2319:006-2
27.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη20/12/2316:456-0
28.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο13/01/2416:456-1
29.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο27/01/2418:307-0
30.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο27/01/2420:300-8
31.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή28/01/2409:001-3
32.Κ-12 ΝΙΚΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή28/01/2415:001-0
33.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤετάρτη14/02/2419:000-1
34.Κ-12 ΝΙΚΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή16/02/2417:453-1
35.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΤΗΝΟΥΣάββατο17/02/2412:450-9
36.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή18/02/2419:002-0
37.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ ΒΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤρίτη20/02/2416:451-1
38.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο24/02/2410:002-4
39.Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο24/02/2412:002-4
40.Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES (1η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ε. ΠΑΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο24/02/2420:302-0
41.Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES (2η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο02/03/2411:002-2
42.Κ-12 ΝΙΚΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤρίτη05/03/2417:450-2
43.Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES (3η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο09/03/2420:008-0
44.Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES (4η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο16/03/2417:302-2
45.Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES (5η αγ.)Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή24/03/2414:451-0
46.Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES (6η αγ.)Α.Ε. ΠΑΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο30/03/2411:002-1
47.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο06/04/2416:005-0
48.Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES (7η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο06/04/2418:003-1
49.Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES (8η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο13/04/2419:300-2
50.Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)A.E. MYKONOY - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥΚυριακή14/04/2415:001-2
51.Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES (9η αγ.)Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή21/04/2418:003-2
52.Κ-16 WINDOOR - ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ 2ου Α ΟΜΙΛΟΥ & 3ου Β ΟΜΙΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΟ FINAL-FOUR (1η φάση)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή28/04/2409:153-0
53.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.)Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή12/05/2413:303-5
54.ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-14 HAUSBRANDT ΣΤΗ ΝΑΞΟ (1η φάση)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ (Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΠαρασκευή17/05/2418:001-1 (πεν: 0-3)
55.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.)Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο18/05/2414:002-4
56.ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-14 HAUSBRANDT ΣΤΗ ΝΑΞΟ (2η φάση)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο18/05/2418:002-2 (πεν: 3-1)
57.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή19/05/2409:453-2
58.ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-16 WINDOOR ΣΤΗ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ (1η φάση)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOY (Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)ΤΗΝΟΥΠέμπτη23/05/2416:00
59.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.)A.E. MYKONOY - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΚΟΡΦΟΥΚυριακή26/05/2416:00
60.Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES (10η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ
61.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
62.Κ-18 SEAJETS - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ