HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EKO
EIKONA
AVANCE CAR RENTAL
HAUSBRANDT
ΔΩΜΑΤΕΙΑ SOUL
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
WINDOOR
BIOCLEAN
MOLTEN
SEAJETS
FAST FERRIES
MINOAN LINES
ZANTE FERRIES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο07/10/2315:30ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Α.2-2
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή08/10/2319:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ.6-2
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο14/10/2311:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Π.5-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΠαρασκευή13/10/2319:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Π.4-0
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο21/10/2310:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Π.0-3 α.α.
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΣάββατο21/10/2316:30ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΖΙΝΤΡΟ Ε.0-5


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή05/11/2311:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ.1-3
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΔευτέρα06/11/2314:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΜΑΝΩΛΗΚΑ Μ.0-5
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο06/04/2416:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΔΡΟΣΟΣ Γ.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή26/11/2315:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ.2-3
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΣάββατο02/12/2314:00ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΚΥΠΡΑΙΟΣ Ι.5-1
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή03/12/2317:00ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.6-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή10/12/2317:00ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ.2-2
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή18/02/2416:153-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΠαρασκευή19/01/2418:00ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΚΥΠΡΑΙΟΣ Ι.1-1
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο24/02/2410:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.2-4
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΚυριακή19/05/2411:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Κ., ΜΑΝΩΛΗΚΑ Μ.1-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή22/10/2310:00ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΖΙΝΤΡΟ Ε.3-0
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο10/02/2412:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Π.0-0
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΔευτέρα04/03/2417:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Κ.3-0 α.α.


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΔευτέρα06/11/2316:00ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΝΩΛΗΚΑ Μ.5-0
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή03/03/2414:45ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΚΥΠΡΑΙΟΣ Ι.1-1
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο16/03/2413:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ.0-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή18/02/2411:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.1-2
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο24/02/2412:00ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.2-4
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥΠαρασκευή15/03/2421:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΝΩΛΗΚΑ Μ.0-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή28/01/2409:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ.1-3
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή18/02/2414:454-3