ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN (1η φάση) | Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ | Σάββατο | 30/09/23 | 14:30 | 1-1 (πεν: 5-4) |
2. | Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Παρασκευή | 13/10/23 | 17:00 | 1-1 |
3. | Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Παρασκευή | 13/10/23 | 19:30 | 4-0 |
4. | Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 14/10/23 | 11:00 | 5-0 |
5. | Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 14/10/23 | 19:30 | 2-4 |
6. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ | Κυριακή | 22/10/23 | 18:00 | 0-2 |
7. | Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ | Δευτέρα | 06/11/23 | 14:00 | 0-5 |
8. | Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ | Δευτέρα | 06/11/23 | 16:00 | 5-0 |
9. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Παρασκευή | 10/11/23 | 16:00 | 0-5 |
10. | Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ | Πέμπτη | 16/11/23 | 19:00 | 5-0 |
11. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ | Παρασκευή | 17/11/23 | 13:15 | 1-2 |
12. | Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Σάββατο | 02/12/23 | 12:00 | 0-3 |
13. | Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Σάββατο | 02/12/23 | 14:00 | 5-1 |
14. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Σάββατο | 02/12/23 | 16:00 | 5-0 |
15. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Ε. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ | Κυριακή | 04/02/24 | 14:00 | 0-2 |
16. | Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ | Παρασκευή | 16/02/24 | 14:15 | 1-6 |
17. | Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ | Δευτέρα | 04/03/24 | 15:00 | 3-0 α.α. |
18. | Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ | Δευτέρα | 04/03/24 | 17:00 | 3-0 α.α. |
19. | Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ | Παρασκευή | 15/03/24 | 20:00 | 5-1 |
20. | Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ | Παρασκευή | 15/03/24 | 21:30 | 0-4 |
21. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ | Παρασκευή | 29/03/24 | 13:30 | 0-2 |
22. | ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-12 ΝΙΚΕ ΣΤΗ ΣΥΡΟ (1η φάση) | ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 (Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ) | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Παρασκευή | 26/04/24 | 19:30 | 0-2 |
23. | ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-12 ΝΙΚΕ ΣΤΗ ΣΥΡΟ (2η φάση) | ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | |
24. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ | Κυριακή | 12/05/24 | 11:30 | |
25. | Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ | Κυριακή | 12/05/24 | 13:30 | |
26. | Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ | Κυριακή | 12/05/24 | 15:30 | |
27. | Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ | Κυριακή | 19/05/24 | 11:30 | |
28. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | Α.Ε. ΠΑΡΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ | 3-0 | ||||
29. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | |||||
30. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ | |||||
31. | Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ |