Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
FAST FERRIES
BIOCLEAN
WINDOOR
MOLTEN
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
SEAJETS
AVANCE CAR RENTAL
BLUE STAR FERRIES
NUGA BEST
EKO
EIKONA
HELLENIC SEAWAYS

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΠαρασκευή13/10/1719:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.2-0
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΣάββατο14/10/1715:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.3-2
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή15/10/1714:45ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.5-0
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή15/10/1715:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.0-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΠαρασκευή20/10/1716:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.1-5
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο21/10/1715:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.3-5
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΣάββατο21/10/1717:00ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.0-2
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή22/10/1715:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΨΑΡΡΑ Ι.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή29/10/1712:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.0-1
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή29/10/1714:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.1-0
Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή12/11/1714:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.2-4
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΚυριακή12/11/1715:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π.2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο04/11/1715:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.7-3
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο04/11/1716:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.3-0
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή05/11/1714:45ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.7-0
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή10/12/1712:45ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο09/12/1715:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.0-2
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΚυριακή10/12/1712:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.0-5
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο16/12/1712:00ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.3-2
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΚυριακή17/12/1709:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή10/12/1712:00ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.1-0
Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο16/12/1717:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.2-1
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΚυριακή14/01/1812:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π.5-0
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή28/01/1809:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι.7-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή21/01/1808:15ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή21/01/1815:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.2-1
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή28/01/1809:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.2-2
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή11/02/1809:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.1-4


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή21/01/1815:30ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.4-2
Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΠαρασκευή02/02/1815:45ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ.0-3
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή04/02/1810:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.3-1
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΚυριακή04/02/1812:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π.1-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο17/02/1818:15ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.4-0
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΚυριακή25/02/1812:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΥΚΑ Α., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π.2-0
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΣάββατο03/03/1816:00ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ.5-0
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο14/04/1821:30ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΨΑΡΡΑ Ι.2-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΚυριακή21/01/1812:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π.0-4
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο10/02/1815:30ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.5-0
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή25/02/1810:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.1-3
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή25/02/1816:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.1-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο03/02/1811:30ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ.1-3
Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο03/03/1816:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.0-1
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΚυριακή04/03/1816:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π.3-0 α.α.
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΚυριακή11/03/1812:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π.4-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή11/02/1818:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.4-1
Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο17/02/1815:45ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.0-2
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή11/03/1815:45ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.3-0
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή18/03/1815:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.2-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο17/03/1818:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ., ΚΟΥΚΑ Α.3-3
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΚυριακή18/03/1813:30ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π.2-1
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο24/03/1816:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.2-0
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή25/03/1814:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.1-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή18/03/1815:45ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.0-0
Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΣάββατο31/03/1816:45ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.2-1
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο31/03/1819:30ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.1-3
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΚυριακή01/04/1813:00ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)1-1