AVANCE CAR RENTAL
MOLTEN
WINDOOR
NUGA BEST
SEAJETS
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
HAUSBRANDT
VEGGA SPORT
FAST FERRIES
BIOCLEAN
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
BLUE STAR FERRIES
EKO
EIKONA
HELLENIC SEAWAYS

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΤετάρτη11/10/1717:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.1-2
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠαρασκευή13/10/1717:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α.0-4
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή15/10/1709:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠαρασκευή20/10/1717:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.2-0
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΣάββατο21/10/1715:30ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΚΟΥΚΑ Α.2-0
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή22/10/1715:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.7-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή29/10/1715:00ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)1-1
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή29/10/1715:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-4
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΚυριακή29/10/1716:30ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΓΚΙΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠαρασκευή03/11/1717:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν.0-1
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο04/11/1717:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)1-3
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή05/11/1714:45ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠαρασκευή10/11/1717:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.1-4
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή12/11/1711:00ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-0
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΚυριακή12/11/1715:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή19/11/1715:00ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-6
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή19/11/1715:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.2-0
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΚυριακή19/11/1715:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.7-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠαρασκευή01/12/1717:00ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΟΥΚΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)1-6
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο09/12/1717:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.1-0
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή10/12/1714:30ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο16/12/1715:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.1-3
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο16/12/1717:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.4-1
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή17/12/1715:00ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΤΗΝΟΥΚυριακή28/01/1812:45ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.2-0
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή28/01/1815:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)2-0
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΤρίτη30/01/1817:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)1-5


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΣάββατο10/02/1815:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή11/02/1815:00ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΚΟΥΚΑ Α.7-0
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο17/02/1818:30ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.3-1