Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
ΤΥΠΟΚΥΚΛΑΔΙΚΗ
BLUE STAR FERRIES
ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΩΝ ΝΑΞΟΥ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΤετάρτη11/10/1717:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.1-2
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠαρασκευή13/10/1717:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α.0-4
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή15/10/1709:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠαρασκευή20/10/1717:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.2-0
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΣάββατο21/10/1715:30ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΚΟΥΚΑ Α.2-0
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή22/10/1715:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.7-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή29/10/1715:00ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)1-1
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή29/10/1715:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-4
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΚυριακή29/10/1716:30ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΓΚΙΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠαρασκευή03/11/1717:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν.0-1
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο04/11/1717:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)1-3
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή05/11/1714:45ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠαρασκευή10/11/1717:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.1-4
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή12/11/1711:00ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-0
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΚυριακή12/11/1715:00ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΚυριακή19/11/1715:00ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-6
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή19/11/1715:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.2-0
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΚυριακή19/11/1715:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.7-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠαρασκευή01/12/1717:00ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΟΥΚΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)1-6
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο09/12/1717:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.1-0
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή10/12/1714:30ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο16/12/1715:00
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο16/12/1717:30
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΚυριακή17/12/1715:00


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002