FAST FERRIES
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
KALOE
AVANCE RENT A CAR
EIKONA
EKO
HELLENIC SEAWAYS
BLUE STAR FERRIES
ΤΥΠΟΚΥΚΛΑΔΙΚΗ
ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΟΓΕΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΩΝ ΝΑΞΟΥ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΑΒΑ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο14/10/1718:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν.1-2
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο14/10/1719:00ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΙΟΥΚυριακή15/10/1711:00ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν.1-5
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή15/10/1715:00ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.2-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΛΑΒΑ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο21/10/1718:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)0-4
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή22/10/1710:00VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.4-2
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή22/10/1712:15ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)3-0
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή22/10/1717:00ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο28/10/1719:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.6-2
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή29/10/1711:45ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.5-0
Α.Ο. ΛΑΒΑ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή29/10/1712:45ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.6-1
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή10/12/1710:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΑΒΑ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο04/11/1718:00ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν.2-2
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή05/11/1710:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.3-1
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΙΟΥΚυριακή05/11/1710:30ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., VAN AAKEN Φ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.1-7
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή05/11/1715:30ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.0-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΠαρασκευή10/11/1715:00ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.3-0
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο11/11/1719:30ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν.2-3
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΛΑΒΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο11/11/1720:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)2-0
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή12/11/1710:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)0-6


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΑΒΑ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο18/11/1717:00ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.1-0
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο18/11/1717:00VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι.4-0
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο18/11/1719:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν.9-0
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΙΟΥΚυριακή19/11/1711:45ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.3-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο25/11/1718:00ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Α.2-1
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΛΑΒΑ ΙΟΥΚυριακή26/11/1711:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Α.1-10
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή26/11/1715:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., VAN AAKEN Φ.0-2
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΠαρασκευή15/12/1719:30ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-7


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή03/12/1712:00VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.3-4
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΠαρασκευή08/12/1719:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.5-1
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΛΑΒΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο09/12/1717:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Α.3-1
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο09/12/1719:30ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΑΒΑ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο16/12/1717:00ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Α.8-0
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή28/01/1810:30ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΙΟΥΚυριακή28/01/1810:30ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Α., ΝΑΚΚΑΣ Ν.1-1
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΤετάρτη07/02/1815:30VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΙΟΥΚυριακή21/01/1810:30ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Α.1-1
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο03/02/1817:30ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Α., ΝΑΚΚΑΣ Ν.0-5
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή04/02/1810:00ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., VAN AAKEN Φ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-2
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΛΑΒΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή18/02/1810:30ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο24/02/1817:00ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Α., ΝΑΚΚΑΣ Ν.1-2
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο24/02/1819:30ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Α., ΝΑΚΚΑΣ Ν.3-0
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Ο. ΛΑΒΑ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή25/02/1810:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΨΑΡΡΑ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή25/02/1815:00VAN AAKEN Φ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.4-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή21/01/1817:00ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.0-1
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΙΟΥΚυριακή04/03/1811:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΚΟΥΚΑ Α.3-1
Α.Ο. ΛΑΒΑ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΚυριακή04/03/1812:00ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Α., ΝΑΚΚΑΣ Ν.2-2
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο24/03/1817:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν.4-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο17/02/1816:00ΒΑΙΛΑΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΤΣΑΦΟΣ Α.0-8
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΤετάρτη28/02/1815:30ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.0-4
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο10/03/1819:00VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.1-3
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΛΑΒΑ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή11/03/1810:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή11/02/1812:00ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Α.11-0
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο17/03/1818:00ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.4-1
Α.Ο. ΛΑΒΑ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο17/03/1821:30ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.2-2
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή18/03/1810:00VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι.7-0