Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
WINDOOR
SEAJETS
HAUSBRANDT
AVANCE CAR RENTAL
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
NUGA BEST
BLUE STAR FERRIES
BIOCLEAN
FAST FERRIES
VEGGA SPORT
MOLTEN
EIKONA
HELLENIC SEAWAYS
EKO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

<< ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ 2017-2018

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΣάββατο30/09/1715:30ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΟΥΚΑ Α.0-2
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή08/10/1711:30ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.2-4
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή08/10/1712:30ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π.1-0
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή19/11/1709:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.0-6


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο07/10/1717:00ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.0-4
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Ο. ΛΑΒΑ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή08/10/1710:30ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-5
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή08/10/1713:00ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)1-0
Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥΚυριακή08/10/1714:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.1-4
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή08/10/1715:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΟΥΚΑ Α., ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)1-1 (πεν: 2-4)
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή08/10/1719:45ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-4 παρ.
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥΚυριακή05/11/1713:003-0 α.α.
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΤετάρτη22/11/1719:00ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.0-10


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΠαρασκευή08/12/1714:30ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΟΥΚΑ Α.0-1
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή14/01/1810:00ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-3
Α.Ο. ΛΑΒΑ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΤετάρτη31/01/1816:45ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Α., ΝΑΚΚΑΣ Ν.0-3
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠαρασκευή09/02/1816:00ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.4-1


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΚΑΜΑΡΙΟΥΣάββατο10/03/1819:30ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΤΣΑΦΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)1-0
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΤετάρτη21/03/1817:00ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Α.3-0 α.α.


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ (ΤΕΛΙΚΟΣ - 4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΤΣΑΦΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ)ΚΑΜΑΡΙΟΥΤετάρτη28/03/1819:00ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)2-2 (πεν: 4-3)