ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ INSURANCE BROKERS
WINDOOR
FAST FERRIES
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
MOLTEN
Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
EIKONA
HELLENIC SEAWAYS
EKO
KALOE
AVANCE RENT A CAR
ΤΥΠΟΚΥΚΛΑΔΙΚΗ
BLUE STAR FERRIES
ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΩΝ ΝΑΞΟΥ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΑΝΩ ΣΥΡΟΥΠαρασκευή12/10/1817:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-4
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΣάββατο13/10/1813:30ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΟΥΚΑ Α., ΨΑΡΡΑ Ι.5-0
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο13/10/1816:00ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)0-3
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΑΝΩ ΜΕΡΑΣΣάββατο20/10/1813:00ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΚΑ Α., ΨΑΡΡΑ Ι.
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΣάββατο20/10/1815:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο20/10/1817:00ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΤετάρτη31/10/1817:00
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο03/11/1819:00
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή04/11/1815:00
Ρεπό: ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥΣάββατο10/11/1813:00
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥΣάββατο10/11/1815:00
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΣάββατο10/11/1817:00
Ρεπό: Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥ
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ
Ρεπό: Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΓΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥ
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ
Ρεπό: ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ
Ρεπό: Α.Ο. ΣΥΡΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥ
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.
Ρεπό: Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΣΥΡΟΥ
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΓΟΥ