Επίσημο Fan Club της Εθνικής Ομάδας Ποδοσφαίρου
FAST FERRIES
ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ INSURANCE BROKERS
WINDOOR
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
MOLTEN
HELLENIC SEAWAYS
EKO
KALOE
EIKONA
AVANCE RENT A CAR
BLUE STAR FERRIES
ΤΥΠΟΚΥΚΛΑΔΙΚΗ
ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΩΝ ΝΑΞΟΥ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο13/10/1818:30ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.3-4
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΙΟΥΚυριακή14/10/1812:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΤΣΑΦΟΣ Α., ΝΑΚΚΑΣ Ν.2-0
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή21/10/1815:00ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
Ρεπό: Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο20/10/1821:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο27/10/1819:00
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥΚυριακή28/10/1816:00
Ρεπό: Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΤετάρτη17/10/1817:00ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΣάββατο27/10/1816:00
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥΙΟΥΚυριακή04/11/1812:00
Ρεπό: Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΤετάρτη07/11/1819:00
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο10/11/1820:30
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή11/11/1810:00
Ρεπό: Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ
Ρεπό: ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ
Ρεπό: Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ
Ρεπό: Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
Ρεπό: Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ
Ρεπό: Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ
Ρεπό: ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ